Programe Forum - Welcome
Cila eshte mosha perfekte për lidhje serioze për nje femer/mashkull ? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Cila eshte mosha perfekte për lidhje serioze për nje femer/mashkull ?

Shko poshtë

Cila eshte mosha perfekte për lidhje serioze për nje femer/mashkull ? Empty Cila eshte mosha perfekte për lidhje serioze për nje femer/mashkull ?

Mesazh nga Master prej Tue Aug 02, 2011 7:44 pm

Cila eshte mosha perfekte për lidhje serioze për nje femer/mashkull ?


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Cila eshte mosha perfekte për lidhje serioze për nje femer/mashkull ? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila eshte mosha perfekte për lidhje serioze për nje femer/mashkull ? Empty Re: Cila eshte mosha perfekte për lidhje serioze për nje femer/mashkull ?

Mesazh nga DeLeTe prej Mon Aug 08, 2011 11:32 am

per mendimin tim per femren mosha perfekte per lidhje serioze esht 20-22 vjec kurse djali 25-26. por tani sic kan ardhu koha duhet me e gjet deri 15 vjece edhe frike esht Razz:P:P:P lol!


Cila eshte mosha perfekte për lidhje serioze për nje femer/mashkull ? S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 31
Location : London, United Kingdom

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila eshte mosha perfekte për lidhje serioze për nje femer/mashkull ? Empty Re: Cila eshte mosha perfekte për lidhje serioze për nje femer/mashkull ?

Mesazh nga Master prej Sat Aug 13, 2011 2:22 pm

jam dakord me ty delete


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Cila eshte mosha perfekte për lidhje serioze për nje femer/mashkull ? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila eshte mosha perfekte për lidhje serioze për nje femer/mashkull ? Empty Re: Cila eshte mosha perfekte për lidhje serioze për nje femer/mashkull ?

Mesazh nga Sarita prej Wed Aug 17, 2011 12:00 pm

Femrat mbi 20...kurse meshkujt mbi 25....atehere te dyja palet jane me te pjekur dhe e kuptojne se c'eshte jeta....
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila eshte mosha perfekte për lidhje serioze për nje femer/mashkull ? Empty Re: Cila eshte mosha perfekte për lidhje serioze për nje femer/mashkull ?

Mesazh nga Anakonda prej Sun Apr 08, 2012 5:26 am

25-26 vjec,sepse atehere je me i pjekur dhe vendimet qe i merr je dhe i gatshem te pagush pasojat
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila eshte mosha perfekte për lidhje serioze për nje femer/mashkull ? Empty Re: Cila eshte mosha perfekte për lidhje serioze për nje femer/mashkull ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi