Programe Forum - Welcome
A mendoni se duhet te jesh e virgjer deri ne martese? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


A mendoni se duhet te jesh e virgjer deri ne martese?

Shko poshtë

A mendoni se duhet te jesh e virgjer deri ne martese? Empty A mendoni se duhet te jesh e virgjer deri ne martese?

Mesazh nga Master prej Tue Aug 02, 2011 7:48 pm

A mendoni se duhet te jesh e virgjer deri ne martese?
Sa e rendesishme eshte ajo?


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

A mendoni se duhet te jesh e virgjer deri ne martese? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A mendoni se duhet te jesh e virgjer deri ne martese? Empty Re: A mendoni se duhet te jesh e virgjer deri ne martese?

Mesazh nga GoCa Yll prej Wed Aug 03, 2011 11:56 am

per 1 femer eshte shume e rendesishme po nese ai person te do ver8 ska lidhje shum ajo gje se ka ardh 1 kohe e cila femra ska me ate mendm qe duhet te jete patjeter e virgjer


EsHtE E VeShTiRe Te Me BeSh PeR VeTe EsHtE EsHuM E LeHtE Te Me HuMbEsH JaM ThJeShT UnIkE Very Happy
GoCa Yll
GoCa Yll
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 167
Reputation : 0
Join date : 31/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A mendoni se duhet te jesh e virgjer deri ne martese? Empty Re: A mendoni se duhet te jesh e virgjer deri ne martese?

Mesazh nga Master prej Wed Aug 03, 2011 12:00 pm

Po ama virgjeria tregon shume gjera jo thjesht nje mendim


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

A mendoni se duhet te jesh e virgjer deri ne martese? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A mendoni se duhet te jesh e virgjer deri ne martese? Empty Re: A mendoni se duhet te jesh e virgjer deri ne martese?

Mesazh nga GoCa Yll prej Wed Aug 03, 2011 12:02 pm

eshte ver8 e rendessishme po varet gjithmone se ti smund te mo e duash dike vetem se ajo seshte e virgjer mua me duket kot ska arsye


EsHtE E VeShTiRe Te Me BeSh PeR VeTe EsHtE EsHuM E LeHtE Te Me HuMbEsH JaM ThJeShT UnIkE Very Happy
GoCa Yll
GoCa Yll
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 167
Reputation : 0
Join date : 31/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A mendoni se duhet te jesh e virgjer deri ne martese? Empty Re: A mendoni se duhet te jesh e virgjer deri ne martese?

Mesazh nga KITTY prej Fri Aug 05, 2011 9:53 am

Sot ne menyren se si po ecen shoqeri virgjeria e nje femre sot duket sikur i ka humbur vlerat madje sot nese je e vigjer ste besojn cuant edhe po tua thuash..:pp por un mendoj se ska gje me te bukur qe naten e kurorezimit te dashurise nje femer te humbase virgjerine e saj por jo se ajo tregon gjithcka ...
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 26

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A mendoni se duhet te jesh e virgjer deri ne martese? Empty Re: A mendoni se duhet te jesh e virgjer deri ne martese?

Mesazh nga Master prej Fri Aug 05, 2011 12:37 pm

ne teori gjerat jan shum te bukura dhe te thjeshta...por...


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

A mendoni se duhet te jesh e virgjer deri ne martese? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A mendoni se duhet te jesh e virgjer deri ne martese? Empty Re: A mendoni se duhet te jesh e virgjer deri ne martese?

Mesazh nga KITTY prej Fri Aug 05, 2011 5:41 pm

un flas per veten help...nk perfaqesoj gjinine femerore dhe as marr perisper ta bej kte...:))
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 26

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A mendoni se duhet te jesh e virgjer deri ne martese? Empty Re: A mendoni se duhet te jesh e virgjer deri ne martese?

Mesazh nga Master prej Wed Dec 14, 2011 8:08 pm

jo shum po pak duhet se zben :p


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

A mendoni se duhet te jesh e virgjer deri ne martese? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A mendoni se duhet te jesh e virgjer deri ne martese? Empty Re: A mendoni se duhet te jesh e virgjer deri ne martese?

Mesazh nga KITTY prej Thu Dec 15, 2011 4:01 pm

GoCa Yll shkruajti: ka ardh 1 kohe e cila femra ska me ate mendm qe duhet te jete patjeter e virgjer

ne fakt kam pershtypjen se kjo eshte mendimi i cunave jo i gocave...
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 26

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A mendoni se duhet te jesh e virgjer deri ne martese? Empty Re: A mendoni se duhet te jesh e virgjer deri ne martese?

Mesazh nga VLoNjate prej Thu Dec 15, 2011 5:26 pm

Ska lidhje fareee... virgjeria mund te prishet dhe ne menyra te tjera jo vetem ne sex. Gjithsesi une mendoj se virgjiniteti nuk eshte percaktues ne boten e sotme si penges e marteses....


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A mendoni se duhet te jesh e virgjer deri ne martese? Empty Re: A mendoni se duhet te jesh e virgjer deri ne martese?

Mesazh nga Master prej Fri Dec 16, 2011 9:06 am

sa optimiste gocat Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

A mendoni se duhet te jesh e virgjer deri ne martese? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A mendoni se duhet te jesh e virgjer deri ne martese? Empty Re: A mendoni se duhet te jesh e virgjer deri ne martese?

Mesazh nga Anakonda prej Sat Feb 11, 2012 7:21 am

Virgjeria eshte nje problem per shume vajza,disa tallen me mua e me thone;-He mi,do shkosh virgjereshe tek burri?Se kuptojne se meshkujt nje vajze te virgjer duan.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A mendoni se duhet te jesh e virgjer deri ne martese? Empty Re: A mendoni se duhet te jesh e virgjer deri ne martese?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi