Programe Forum - Welcome
Të dashurosh dikë në largësi. People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Të dashurosh dikë në largësi.

Shko poshtë

Të dashurosh dikë në largësi. Empty Të dashurosh dikë në largësi.

Mesazh nga Master prej Tue Aug 02, 2011 7:51 pm

Jo gjithmone gjerat shkojne ashtu siç i ke planifikuar ne nje lidhje. Madje mund te ndodhe qe te shkojne shume me keq sesa mund te ishte marre me mend. Si te jetosh nje lidhje në largesi?! Si të shmangesh qe ajo flaka te mos shuhet per shkak te disa kilometrave largesi?!

Ndonese largesia eshte e pashmangshme,dashurojme njelloj sikur njeriun ta kishim prane,por ne shumicen e rasteve jetojme mes dyshimeve dhe frikes per ta humbur tjetrin/tjetren,pikerisht sepse dikush tjeter mund te jete me prane tij/saj.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Të dashurosh dikë në largësi. Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të dashurosh dikë në largësi. Empty Re: Të dashurosh dikë në largësi.

Mesazh nga KITTY prej Fri Aug 05, 2011 9:49 amNdonese largesia eshte e pashmangshme,dashurojme njelloj sikur njeriun ta kishim prane,por ne shumicen e rasteve jetojme mes dyshimeve dhe frikes per ta humbur tjetrin/tjetren,pikerisht sepse dikush tjeter mund te jete me prane tij/saj.[/quote]
EHHHH..........Sad((((((((
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të dashurosh dikë në largësi. Empty Re: Të dashurosh dikë në largësi.

Mesazh nga Master prej Sat Aug 06, 2011 7:27 pm

Largesia per dashurine eshte si era per zjarrin shuan te voglin por ndez te madhin


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Të dashurosh dikë në largësi. Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të dashurosh dikë në largësi. Empty Re: Të dashurosh dikë në largësi.

Mesazh nga Anakonda prej Sun Apr 08, 2012 6:28 am

Nese e duan me te vertet njeri-tjetrin mendoj se largesi seshte asnje problem
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të dashurosh dikë në largësi. Empty Re: Të dashurosh dikë në largësi.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi