Programe Forum - Welcome
Rritja e gjinjve shumë në trend kohëve të fundit People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Rritja e gjinjve shumë në trend kohëve të fundit

Shko poshtë

Rritja e gjinjve shumë në trend kohëve të fundit Empty Rritja e gjinjve shumë në trend kohëve të fundit

Mesazh nga Master prej Wed Aug 03, 2011 5:56 am

Rritja e gjinjve shumë në trend kohëve të fundit 7934_ciciat2
Rritja e gjinjve është shumë në trend dhe numri i operacioneve të tilla gjatë 10 viteve të fundit ka shënuar rritje në 40 për qind, këto janë të dhënat e Shoqatës Amerikane të Kirurgjisë plastike.

Përveç kësaj, të gjithë pacientët janë të kënaqur me teknikat moderne kirurgjikale për dhëmbëzat minimale, dhe kjo duket më e natyrshme.

Heqja e dhjamit në mënyrë kirurgjikale ka rënë rreth 10 për qind, ndërsa të gjithë pacientët që janë të prirur për korrigjime kozmetike, 70 për qind e tyre dëshirojnë që ti rrisin gjinjtë.

Nga procedurat më të njohura, popullaritet ka marrë ajo Botox, e cila ka shënuar rritje më shumë se 500 për qind viteve të fundit./Webmagazina.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Rritja e gjinjve shumë në trend kohëve të fundit Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rritja e gjinjve shumë në trend kohëve të fundit Empty Re: Rritja e gjinjve shumë në trend kohëve të fundit

Mesazh nga GoCa Yll prej Wed Aug 03, 2011 11:50 am

eeee lum ato si puna :ciljetes :PP hahahaha e ver8 eshte


EsHtE E VeShTiRe Te Me BeSh PeR VeTe EsHtE EsHuM E LeHtE Te Me HuMbEsH JaM ThJeShT UnIkE Very Happy
GoCa Yll
GoCa Yll
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 167
Reputation : 0
Join date : 31/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rritja e gjinjve shumë në trend kohëve të fundit Empty Re: Rritja e gjinjve shumë në trend kohëve të fundit

Mesazh nga Master prej Wed Aug 03, 2011 11:51 am

Po kjo siper vall Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Rritja e gjinjve shumë në trend kohëve të fundit Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rritja e gjinjve shumë në trend kohëve të fundit Empty Re: Rritja e gjinjve shumë në trend kohëve të fundit

Mesazh nga GoCa Yll prej Wed Aug 03, 2011 11:54 am

aahhahahahhahaha :PPPPP


EsHtE E VeShTiRe Te Me BeSh PeR VeTe EsHtE EsHuM E LeHtE Te Me HuMbEsH JaM ThJeShT UnIkE Very Happy
GoCa Yll
GoCa Yll
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 167
Reputation : 0
Join date : 31/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rritja e gjinjve shumë në trend kohëve të fundit Empty Re: Rritja e gjinjve shumë në trend kohëve të fundit

Mesazh nga Anakonda prej Wed Apr 11, 2012 4:58 pm

pupupu ca thoni edhe ju.............
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rritja e gjinjve shumë në trend kohëve të fundit Empty Re: Rritja e gjinjve shumë në trend kohëve të fundit

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi