Programe Forum - Welcome
Bënte pushime në Vlorë, arrestohet bosi i “Ndrangheta” People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Bënte pushime në Vlorë, arrestohet bosi i “Ndrangheta”

Shko poshtë

Bënte pushime në Vlorë, arrestohet bosi i “Ndrangheta” Empty Bënte pushime në Vlorë, arrestohet bosi i “Ndrangheta”

Mesazh nga Master prej Thu Aug 04, 2011 7:31 am


BOLONJA—Lajmifundit—Skuadra e policisë së Bolonjas ka arrestuar këtë mëngjes një prej personave kyç në organzatën kriminale “Ndrangheta”. Giuseppe Simonelli, kalabrezi 32 vjeçar i njohur me nofkën “Paco” është pjesë e klanit Mancuso ndërsa ka qenë element kyç në lidhjen me rrjetet kolumbiane të trafikut të drogës. Media italiane thotë se Simonelli ishte me pushime në Shqipëri në qytetin e Vlorës kur është ndaluar prej policisë. Të arrestuarit e tjerë janë komunikuar nga prokurori Roberto Alfonso dhe Enrico Cieri në komunikimin e tyre me median. Deri më tani pala shqiptare nuk ka dhënë ndonjë informacion për këtë arrestim që shkruajnë mediat italiane.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Bënte pushime në Vlorë, arrestohet bosi i “Ndrangheta” Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi