Programe Forum - Welcome
Tropojë, gjendet një person i djegur në një makinë People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Tropojë, gjendet një person i djegur në një makinë

Shko poshtë

Tropojë, gjendet një person i djegur në një makinë Empty Tropojë, gjendet një person i djegur në një makinë

Mesazh nga Master prej Thu Aug 04, 2011 5:25 pm


TROPOJE—Lajmifundit—Policia e qytetit të Tropojës ka njoftuar gjetjen e trupit të një personi, i djegur në makinën e tij. Sipas të dhënave të para mësohet se makina me trupin e djegur është gjetur në aksin rrugor Golaj-Tropojë. Efektivët pasi shkuan në vendgjarje vërejtën se brenda automjtetit në vendin e drejtuesit ndodhej një trup njeriu i djegur. Automjeti tip benz ka targa angleze dhe viktima dyshohet se është drejtuesi i mjetit. Njëra pistë është ajo e daljen së makinës nga rruga dhe më pas shpërthimit të saj çka ka shkaktuar edhe vdekjen por gjithsesi nuk përjashtohen edhe pista të tjera. Policia ka nisur hetimet dhe po merr në pyetje banorët e zonës për të kryer edhe identifikimin e viktimës


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Tropojë, gjendet një person i djegur në një makinë Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi