Programe Forum - Welcome
Adelina Berisha kopjon Angela Martinin, pa mbathje në skenë People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Adelina Berisha kopjon Angela Martinin, pa mbathje në skenë

Shko poshtë

Adelina Berisha kopjon Angela Martinin, pa mbathje në skenë Empty Adelina Berisha kopjon Angela Martinin, pa mbathje në skenë

Mesazh nga Master prej Thu Aug 04, 2011 5:34 pm

Adelina Berisha kopjon Angela Martinin, pa mbathje në skenë 02adelina_0308111632_1-350x204
Adoleshentja Adelina Berisha, me një tjetër skandal prej këngëtareje. Pas rastit të modeles shkodrane Angela Martini, e cila doli pa mbathje në New York, këngëtarja Adelina Berisha është fotografuar gjatë performancës së një koncerti krejt pa të brendshme. Ajo jo vetëm që guxoi të hiqte veshjet e brendshme, por ka mbajtur veshur një fustan super të shkurtër që i nxirrte gjithçka në pah, ka raportuat Standard.
Fotot që zbulojnë pjesë “të tepërta” të trupit të saj, janë bërë publike, ndërsa nuk ka pasur ende një reagim nga këngëtarja kosovare. Mediat tiranase ditë më parë ironizuan me këngëtaren duke e quajtur “fëmijë dhe askushi” megjithë pretendimet e saj për tu sjell si e rritur. Koha


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Adelina Berisha kopjon Angela Martinin, pa mbathje në skenë Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Adelina Berisha kopjon Angela Martinin, pa mbathje në skenë Empty Re: Adelina Berisha kopjon Angela Martinin, pa mbathje në skenë

Mesazh nga Anakonda prej Fri Jun 08, 2012 10:38 am

edhe kjo filloi;epo kot nuk thon rrite gocat e behen kurva
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi