Programe Forum - Welcome
Vjen nje moment dhe. People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Vjen nje moment dhe.

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Shko poshtë

Vjen nje moment dhe. Empty Vjen nje moment dhe.

Mesazh nga Master prej Thu Aug 04, 2011 8:28 pm

Vjen nje moment dhe...

dhe gjerat ndyshojne aq shume sa smund te besosh


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Vjen nje moment dhe. Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vjen nje moment dhe. Empty Re: Vjen nje moment dhe.

Mesazh nga Click prej Fri Aug 05, 2011 5:55 am

Dhe syt lotojne per ty...
Click
Click
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 127
Reputation : 1
Join date : 09/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vjen nje moment dhe. Empty Re: Vjen nje moment dhe.

Mesazh nga Sarita prej Sat Aug 06, 2011 5:42 pm

Vjen një moment në jetë,kur kupton:Kush ka rëndësi,kush ska patur kurrë,kush sdo të ketë më,dhe kush do të ketë gjithmonë...!!
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vjen nje moment dhe. Empty Re: Vjen nje moment dhe.

Mesazh nga Embelsira prej Sat Aug 06, 2011 5:52 pm

Edhe njerezimi prishet Very Happy


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vjen nje moment dhe. Empty Re: Vjen nje moment dhe.

Mesazh nga KITTY prej Sat Aug 06, 2011 8:42 pm

kupton se sa e kote eshte te enderrosh per dike qe sdo te vije kurre..Sad
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 26

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vjen nje moment dhe. Empty Re: Vjen nje moment dhe.

Mesazh nga DeLeTe prej Sun Aug 07, 2011 7:32 pm

Me nevrikos aq shuuume sa po te kisha afer do ti nxirrja nervat duke te puthur Sad Razz


Vjen nje moment dhe. S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 31
Location : London, United Kingdom

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vjen nje moment dhe. Empty Re: Vjen nje moment dhe.

Mesazh nga Master prej Wed Aug 31, 2011 6:51 pm

dhe gjerat ndryshojne aq shume sa se kemi imagjinuar asnjeher


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Vjen nje moment dhe. Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vjen nje moment dhe. Empty Re: Vjen nje moment dhe.

Mesazh nga Sahara prej Wed Aug 31, 2011 9:38 pm

lodhja te peshon mbi supe!
Sahara
Sahara
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 133
Reputation : 0
Join date : 25/08/2011
Location : itali

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vjen nje moment dhe. Empty Re: Vjen nje moment dhe.

Mesazh nga GoCa Yll prej Thu Sep 01, 2011 9:29 am

dyshoj tek vetja ime Sad(


EsHtE E VeShTiRe Te Me BeSh PeR VeTe EsHtE EsHuM E LeHtE Te Me HuMbEsH JaM ThJeShT UnIkE Very Happy
GoCa Yll
GoCa Yll
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 167
Reputation : 0
Join date : 31/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vjen nje moment dhe. Empty Re: Vjen nje moment dhe.

Mesazh nga KITTY prej Thu Sep 01, 2011 9:39 am

....shikon se sa te ndryshem jane njerezit nga ajo qe kishe imagjinuar, sa sh kane genjyer dhe sa sh ju ke besuar ketyre genjeshtrave...vjen nje koh edhe kupton se tashme je rritur dhe ke fituar aq sh imunitet ndaj lendimeve saqe asgje ste ben me pershtypje...vjen nje moment ku fjalet e bukura e ledhatare duken fraza te pakuptimta dhe mashtrimet e rradhes..a thua te tille jane keto persona edhe ne realitet????..:S
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 26

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vjen nje moment dhe. Empty Re: Vjen nje moment dhe.

Mesazh nga Vizitor prej Fri Sep 02, 2011 4:23 pm

Dhe me duhet Larguar nga ketu

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vjen nje moment dhe. Empty Re: Vjen nje moment dhe.

Mesazh nga Sarita prej Sun Sep 04, 2011 11:18 am

Vjen nje kohe kur disa njerez i njeh me mire...dhe ne ate moment doje te mos i kishe njohur kurre... . . . !
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vjen nje moment dhe. Empty Re: Vjen nje moment dhe.

Mesazh nga Sarita prej Sun Sep 04, 2011 11:21 am

Dhe vjen nje moment dhe lodhesh nga gjithckaa..Sad
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vjen nje moment dhe. Empty Re: Vjen nje moment dhe.

Mesazh nga Alessia prej Sun Sep 04, 2011 11:21 am

Vjen nje moment dhe me kujtohet A??? nuk rri dot me e gezur menjeher trishtohem sepse me ka marre malli shume per te...


Vjen nje moment dhe. Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vjen nje moment dhe. Empty Re: Vjen nje moment dhe.

Mesazh nga Vizitor prej Sun Sep 04, 2011 11:27 am

Vjen nje moment dhe s'ma ndjen per aske dhe asgje

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vjen nje moment dhe. Empty Re: Vjen nje moment dhe.

Mesazh nga Master prej Mon Sep 05, 2011 5:44 am

nganjeher dyshoj te ty


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Vjen nje moment dhe. Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vjen nje moment dhe. Empty Re: Vjen nje moment dhe.

Mesazh nga KITTY prej Mon Sep 05, 2011 9:32 am

vjen nje moment dhe disa marredhie fillojn te ftohen uke mos qen si fillim dhe pyet veten..ku gabova?? mos valle ngaqe i respektova me shume se cduhet???
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 26

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vjen nje moment dhe. Empty Re: Vjen nje moment dhe.

Mesazh nga Alessia prej Mon Sep 05, 2011 11:38 am

dhe te urrej se me ke lodhur...


Vjen nje moment dhe. Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vjen nje moment dhe. Empty Re: Vjen nje moment dhe.

Mesazh nga Master prej Mon Sep 05, 2011 11:42 am

Vjen nje moment dhe gjerat kthehen njesoj


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Vjen nje moment dhe. Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vjen nje moment dhe. Empty Re: Vjen nje moment dhe.

Mesazh nga DeLeTe prej Mon Sep 05, 2011 12:23 pm

dhe ndihem i lumtur Very Happy opaaaaa Razz


Vjen nje moment dhe. S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 31
Location : London, United Kingdom

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vjen nje moment dhe. Empty Re: Vjen nje moment dhe.

Mesazh nga KITTY prej Mon Sep 05, 2011 12:25 pm

harron se disa njerez kane ekzistuar ne ejten tende...Very Happy
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 26

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vjen nje moment dhe. Empty Re: Vjen nje moment dhe.

Mesazh nga Vizitor prej Mon Sep 05, 2011 8:11 pm

Dhe ndyrshon JETA ime

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vjen nje moment dhe. Empty Re: Vjen nje moment dhe.

Mesazh nga Master prej Mon Sep 05, 2011 8:16 pm

dhe behemi sikur snihemi


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Vjen nje moment dhe. Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vjen nje moment dhe. Empty Re: Vjen nje moment dhe.

Mesazh nga Vizitor prej Mon Sep 05, 2011 8:21 pm

Ne mendje kam njeriun qe takova sot

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vjen nje moment dhe. Empty Re: Vjen nje moment dhe.

Mesazh nga Embelsira prej Tue Sep 06, 2011 12:03 am

Vjen nje moment edhe Mashkulli shnderrohen ne djall edhe mundohet qe te jen ata qa sjan edhe mundohen te ulin naturen e nje femre duke ofenduar


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vjen nje moment dhe. Empty Re: Vjen nje moment dhe.

Mesazh nga DeLeTe prej Tue Sep 06, 2011 9:41 am

Zeshkane :o :o :o

...Dhe ja ben baaam Very Happy


Vjen nje moment dhe. S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 31
Location : London, United Kingdom

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vjen nje moment dhe. Empty Re: Vjen nje moment dhe.

Mesazh nga Alessia prej Tue Sep 06, 2011 9:42 am

dhe vdes njeriu se keshtu eshte..


Vjen nje moment dhe. Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vjen nje moment dhe. Empty Re: Vjen nje moment dhe.

Mesazh nga Vizitor prej Tue Sep 06, 2011 11:50 am

Me duhet te vendos dicka Lidhje me nje person

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vjen nje moment dhe. Empty Re: Vjen nje moment dhe.

Mesazh nga DeLeTe prej Tue Sep 06, 2011 12:04 pm

Dhe Esi me puthi Razz kahshsh


Vjen nje moment dhe. S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 31
Location : London, United Kingdom

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vjen nje moment dhe. Empty Re: Vjen nje moment dhe.

Mesazh nga Vizitor prej Tue Sep 06, 2011 12:08 pm

Dhe DeLeTe ma kthu puthjen mua Vjen nje moment dhe. 2407467121

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vjen nje moment dhe. Empty Re: Vjen nje moment dhe.

Mesazh nga Master prej Tue Sep 06, 2011 12:12 pm

me duhet te dal


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Vjen nje moment dhe. Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vjen nje moment dhe. Empty Re: Vjen nje moment dhe.

Mesazh nga DeLeTe prej Tue Sep 06, 2011 12:15 pm

dhe master vjen ne forum e sa hyne do me dal prap Razz


Vjen nje moment dhe. S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 31
Location : London, United Kingdom

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vjen nje moment dhe. Empty Re: Vjen nje moment dhe.

Mesazh nga Vizitor prej Tue Sep 06, 2011 12:21 pm

MaSt3r shkruajti:me duhet te dal
Dhe i them Master rri se sapo erdhe

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vjen nje moment dhe. Empty Re: Vjen nje moment dhe.

Mesazh nga DeLeTe prej Tue Sep 06, 2011 12:46 pm

Dhe Esi u lodh Razz


Vjen nje moment dhe. S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 31
Location : London, United Kingdom

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vjen nje moment dhe. Empty Re: Vjen nje moment dhe.

Mesazh nga Vizitor prej Wed Sep 07, 2011 1:32 pm

Esi erdh perseri,,por ti nuk cenke ketu Sad Vjen nje moment dhe. 4080940201

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vjen nje moment dhe. Empty Re: Vjen nje moment dhe.

Mesazh nga Master prej Wed Sep 07, 2011 1:45 pm

njerezit behen per njeri tjetrin Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Vjen nje moment dhe. Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vjen nje moment dhe. Empty Re: Vjen nje moment dhe.

Mesazh nga Vizitor prej Thu Sep 08, 2011 12:24 pm

Dhe jeta iken bashke me vitet e mija

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vjen nje moment dhe. Empty Re: Vjen nje moment dhe.

Mesazh nga Master prej Thu Sep 08, 2011 4:12 pm

un humb ne mendime


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Vjen nje moment dhe. Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vjen nje moment dhe. Empty Re: Vjen nje moment dhe.

Mesazh nga Vizitor prej Thu Sep 08, 2011 4:18 pm

Dhe kuptohemi mire me kete siper

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vjen nje moment dhe. Empty Re: Vjen nje moment dhe.

Mesazh nga Master prej Thu Sep 08, 2011 4:21 pm

se veja ne dyshim kuptim


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Vjen nje moment dhe. Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vjen nje moment dhe. Empty Re: Vjen nje moment dhe.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi