Programe Forum - Welcome
Se bej dot pershendetjen dhe e bera tem People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Se bej dot pershendetjen dhe e bera tem

Shko poshtë

Se bej dot pershendetjen dhe e bera tem Empty Se bej dot pershendetjen dhe e bera tem

Mesazh nga Aciko prej Fri Aug 05, 2011 5:44 pm

Persh te terve un jam Aleksi Aciko dhe jem i nderuar mes jush Very Happy

Aciko
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 1
Reputation : 0
Join date : 05/08/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Se bej dot pershendetjen dhe e bera tem Empty Re: Se bej dot pershendetjen dhe e bera tem

Mesazh nga Master prej Fri Aug 05, 2011 6:00 pm

Mire se erdhe dhe klm mes nesh


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Se bej dot pershendetjen dhe e bera tem Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Se bej dot pershendetjen dhe e bera tem Empty Re: Se bej dot pershendetjen dhe e bera tem

Mesazh nga GoCa Yll prej Sat Aug 06, 2011 10:12 am

ckemiiii mireserdhe :DD


EsHtE E VeShTiRe Te Me BeSh PeR VeTe EsHtE EsHuM E LeHtE Te Me HuMbEsH JaM ThJeShT UnIkE Very Happy
GoCa Yll
GoCa Yll
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 167
Reputation : 0
Join date : 31/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Se bej dot pershendetjen dhe e bera tem Empty Re: Se bej dot pershendetjen dhe e bera tem

Mesazh nga Click prej Sun Aug 07, 2011 8:38 am

wellcome
Click
Click
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 127
Reputation : 1
Join date : 09/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Se bej dot pershendetjen dhe e bera tem Empty Re: Se bej dot pershendetjen dhe e bera tem

Mesazh nga Snake prej Sun Aug 07, 2011 8:09 pm

Mire se erdhe kalofsh bukur
Snake
Snake
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 87
Reputation : 0
Join date : 30/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Se bej dot pershendetjen dhe e bera tem Empty Re: Se bej dot pershendetjen dhe e bera tem

Mesazh nga Embelsira prej Tue Aug 09, 2011 8:43 am

Mirese erdhe Aleksi Aciko te uroj argetim te kendshem ne mesin tone mos na harro rrugen vetem haha ..


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Se bej dot pershendetjen dhe e bera tem Empty Re: Se bej dot pershendetjen dhe e bera tem

Mesazh nga Alessia prej Sat Aug 13, 2011 12:46 pm

mireserdhe ia kalosh sa me mire mes nesh... mvnjdss


Se bej dot pershendetjen dhe e bera tem Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Se bej dot pershendetjen dhe e bera tem Empty Re: Se bej dot pershendetjen dhe e bera tem

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 07, 2012 4:32 am

mireserdhe.................
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Se bej dot pershendetjen dhe e bera tem Empty Re: Se bej dot pershendetjen dhe e bera tem

Mesazh nga Almita prej Fri Jun 08, 2012 1:06 pm

mirserdhe ne forumin tone


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 22

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Se bej dot pershendetjen dhe e bera tem Empty Re: Se bej dot pershendetjen dhe e bera tem

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi