Programe Forum - Welcome
Përplasen dy makina në Durrës-Rrogozhinë, vetëm të plagosur People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Përplasen dy makina në Durrës-Rrogozhinë, vetëm të plagosur

Shko poshtë

Përplasen dy makina në Durrës-Rrogozhinë, vetëm të plagosur Empty Përplasen dy makina në Durrës-Rrogozhinë, vetëm të plagosur

Mesazh nga Master prej Fri Aug 05, 2011 5:46 pm

Përplasen dy makina në Durrës-Rrogozhinë, vetëm të plagosur Rrugoret
DURRËS—Lajmifundit—Rreth orës 10:50 raportohet të ketë ndodhur një aksident në aksin rrugor Durrës-Rrogozhinë ndërsa dy persona kanë marrë plagë të rënda. Raportohet se mjeti me targa KR 8630 që përshkonte këtë rrugë nga Kavaja për në Durrës është përplasur me mjetin Benz me targa DR 9802 F i cili shkonte drejt Kavajës. Drejtuesit e të dy mjeteve kanë marrë plagë në trup dhe gjendja shëndetësore e tyre është kritike, kurse pasagjerja e njërës prej autoveturave ka marrë plagë të lehta.
Paraprakisht policia mendon se kemi të bëjmë me një aksident që është shkaktuar nga humbja e kontrollit te drejtimit të mjetit për shkak të tejkalimit të shpejtësisë.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Përplasen dy makina në Durrës-Rrogozhinë, vetëm të plagosur Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përplasen dy makina në Durrës-Rrogozhinë, vetëm të plagosur Empty Re: Përplasen dy makina në Durrës-Rrogozhinë, vetëm të plagosur

Mesazh nga Anakonda prej Tue May 01, 2012 5:05 pm

shyqyr te pakten qe spaska vdekur njeri
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përplasen dy makina në Durrës-Rrogozhinë, vetëm të plagosur Empty Re: Përplasen dy makina në Durrës-Rrogozhinë, vetëm të plagosur

Mesazh nga Master prej Tue May 01, 2012 5:36 pm

epo aty afer


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Përplasen dy makina në Durrës-Rrogozhinë, vetëm të plagosur Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përplasen dy makina në Durrës-Rrogozhinë, vetëm të plagosur Empty Re: Përplasen dy makina në Durrës-Rrogozhinë, vetëm të plagosur

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi