Programe Forum - Welcome
Shorti i Champions League, caktohen çiftet e fazës play-off People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Shorti i Champions League, caktohen çiftet e fazës play-off

Shko poshtë

Shorti i Champions League, caktohen çiftet e fazës play-off Empty Shorti i Champions League, caktohen çiftet e fazës play-off

Mesazh nga Master prej Fri Aug 05, 2011 6:01 pm

Shorti i Champions League, caktohen çiftet e fazës play-off Ch_league
Sot në mesditë në Nion është bërë tërheqja e shortit për rrethin e ”play-off”-it për hyrje në fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve.
Arsenali nuk pati aspak fat në këtë short pasi për kundërshtar nxorri skuadrën debutuese në këtë garë, Udinezen, e cila ka ambicie të mëdha për të hyrë në fazën e grupeve.
Ndërkaq, kampioni i shumëfishtë i Gjermanisë, Bajerni i Munihut duhet ta kalojë sfidën me Cyrihun për t”u përfshirë në fazën e grupeve të garës elite të futbollit evropian.
Dinamo e Zagrebit, ku luan futbollisti kosovar, Fatos Beqiraj, do të ketë punë me skuadrën e Malmos, ku paraqiten dy futbollistë tjerë kosovarë, Dardan Rexhepi e Agon Mehmeti. Ndeshjet e para të këtij rrethi zhvillohen më 16 e 17 gusht, kurse ato të kthimit më 23 e 24 gusht.
Çiftet e rrethit të ”play-off”-it:
Visla Krakov – Apoel
Makabi Haifa – Genk
Dinamo Zagreb – Malmo
Kopenhagen – Viktori Plzen
Bate Borisov – Shturm
Ob-Vilareal
Tuente-Benfika
Arsenal-Udineze
Bajern – Cyrih
Lion-Rubin


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Shorti i Champions League, caktohen çiftet e fazës play-off Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi