Programe Forum - Welcome
Itali, vritet me tre plumba në trup emigranti 37-vjeçar nga Shqipëria People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Itali, vritet me tre plumba në trup emigranti 37-vjeçar nga Shqipëria

Shko poshtë

Itali, vritet me tre plumba në trup emigranti 37-vjeçar nga Shqipëria Empty Itali, vritet me tre plumba në trup emigranti 37-vjeçar nga Shqipëria

Mesazh nga Master prej Sat Aug 06, 2011 7:12 am


TORINO – Lajmifundit – Një shtetas shqiptar në moshën 37 vjeç, u gjet i vdekur në një automjet në qytetin e Torinos në Itali. Policia informoi se 37-vjeçari shqiptar është ekzekutuar me armë zjarri në Torino të Italisë ndërsa krimi ka ndodhur në një makinë.
Sipas mediave italiane, mësohet se emigranti 37-vjeçar Indrit Kuçi i cili ishte emigrant në shtetin fqinj u gjet i vdekur në një makinë. Viktima kishte leje qendrimi si spanjoll ndersa u gjet i vdekur ne makinen e tij tip Ford.
Policia ka thënë se emigranti shqiptar u gjet i vdekur në sediljen e shoferit të një makine tip Ford, në lagjen Parella të qytetit të Torinos.
Sipas ekzaminimeve në vendin e ngjarjes, emigranti shqiptar është qëlluar tre herë me armë zjarri dhe ka gjetur vdekjen e menjëhershme. Policia italiane ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Itali, vritet me tre plumba në trup emigranti 37-vjeçar nga Shqipëria Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi