Programe Forum - Welcome
Shkodër, vritet për hakmarrje pranë shtëpisë babai i 3 fëmijëve People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Shkodër, vritet për hakmarrje pranë shtëpisë babai i 3 fëmijëve

Shko poshtë

Shkodër, vritet për hakmarrje pranë shtëpisë babai i 3 fëmijëve Empty Shkodër, vritet për hakmarrje pranë shtëpisë babai i 3 fëmijëve

Mesazh nga Master prej Sat Aug 06, 2011 4:42 pm

Shkodër, vritet për hakmarrje pranë shtëpisë babai i 3 fëmijëve Policia_shkoder2
SHKODER – Lajmifundit – UPDATE – Një 45-vjeçar nga Shkodra u ekzekutua me breshëri armesh para banesës se tij ne qytetin e Shkodres. Ngjarja e rende ka ndodhur mëngjesin e se shtunës rreth orës 8:30 ne lagjen “Tophane”. Viktima i është Besnik Dashi, banues ne këtë lagje.
Sipas policisë, 45-vjeçari po lëvizte me biçiklete ne drejtim te shtëpisë dhe vetëm 100 metra larg banesës, pranë tij është afruar një automjet. Autoret qe dyshohet te kenë qene me shume se dy persona kane zbrazur mbi 45-vjeçarin një breshëri automatiku. Besnik Dashi babai i tre fëmijëve, ka gjetur vdekjen e menjëhershme ndërsa autoret janë larguar me shpejtësi.
Ne cilësinë e provave materiale, policia ka sekuestruar gëzhojat e automatikut, disa gjurme qe do te shërbejnë për hetimin si dhe ka shoqëruar ne komisariat dëshmitarë te ngjarjes qe tronditi qytetin e Shkodres.
Policia dyshon qe vrasja te ketë ndodhur për motive gjakmarrje pasi 4 vite është përsëritur e njëjta skene. Besnik Dashi kishte vrare përpara shtëpisë 38-vjeçarin Ylber Bajri nga Shkodra per motive te dobëta.
Burimet zyrtare kanë thënë sot se policia e Shkodrës po heton edhe ne pista te tjera.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Shkodër, vritet për hakmarrje pranë shtëpisë babai i 3 fëmijëve Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shkodër, vritet për hakmarrje pranë shtëpisë babai i 3 fëmijëve Empty Re: Shkodër, vritet për hakmarrje pranë shtëpisë babai i 3 fëmijëve

Mesazh nga Anakonda prej Tue May 01, 2012 5:04 pm

sa keq te vritesh para syve te femijeve
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi