Programe Forum - Welcome
Elvana Gjata koncert në pub, “çmend” fansat në Kosovë People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Elvana Gjata koncert në pub, “çmend” fansat në Kosovë

Shko poshtë

Elvana Gjata koncert në pub, “çmend” fansat në Kosovë Empty Elvana Gjata koncert në pub, “çmend” fansat në Kosovë

Mesazh nga Master prej Sat Aug 06, 2011 4:56 pm

Elvana Gjata koncert në pub, “çmend” fansat në Kosovë Elvana_gjatapub-270x210
Ajo është shumë e dashur për publikun, kudo që shkon. Por, së fundi në Kosovë, Elvana Gjata ka “çmendur “fare meshkujt në koncert.
Siç e tregon edhe fotoja, adhuruesit e saj e shohin me admirim pjesën e saj të pasme, teksa ajo performon një prej këngëve të saj.
Elvana së fundi është prezente me hitin “Afër dhe larg”, teksa përflitet lidhja e saj me Florin. Vetë këngëtarja e ka mohuar një lidhje të tillë.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Elvana Gjata koncert në pub, “çmend” fansat në Kosovë Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Elvana Gjata koncert në pub, “çmend” fansat në Kosovë Empty Re: Elvana Gjata koncert në pub, “çmend” fansat në Kosovë

Mesazh nga Anakonda prej Fri Jun 08, 2012 10:39 am

pupupu un ket se duroj dot;je out elvana out tjeter kush eshte diva
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi