Programe Forum - Welcome
Sa ndikon virtualiteti ne jeten tuaj?? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Sa ndikon virtualiteti ne jeten tuaj??

Shko poshtë

Sa ndikon virtualiteti ne jeten tuaj?? Empty Sa ndikon virtualiteti ne jeten tuaj??

Mesazh nga KITTY prej Sat Aug 06, 2011 7:25 pm

Besoj se te gjith ne qe jemi ktu jemi disi te varur nga virtualiteti prandaj po kerkoj mendimin tuaj se sa ndikojn ceshtjet e virtualitetit ne jeten tuaj reale??
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa ndikon virtualiteti ne jeten tuaj?? Empty Re: Sa ndikon virtualiteti ne jeten tuaj??

Mesazh nga Master prej Sun Aug 07, 2011 7:33 am

Te une nuk ndikon aspak virtualiteti


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Sa ndikon virtualiteti ne jeten tuaj?? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa ndikon virtualiteti ne jeten tuaj?? Empty Re: Sa ndikon virtualiteti ne jeten tuaj??

Mesazh nga Click prej Sun Aug 07, 2011 8:50 am

Kam nje dicka se une e ndaj virtualitetin nga realja edhe pse me eshte ber fiksim ky virtualiteti ncncnc
Click
Click
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 127
Reputation : 1
Join date : 09/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa ndikon virtualiteti ne jeten tuaj?? Empty Re: Sa ndikon virtualiteti ne jeten tuaj??

Mesazh nga Master prej Tue Aug 16, 2011 7:40 pm

Ehh sndikon por po na mer me shume kohe virtualiteti se realiteti


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Sa ndikon virtualiteti ne jeten tuaj?? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa ndikon virtualiteti ne jeten tuaj?? Empty Re: Sa ndikon virtualiteti ne jeten tuaj??

Mesazh nga Vizitor prej Fri Sep 02, 2011 4:04 pm

Pak shume ndikon

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa ndikon virtualiteti ne jeten tuaj?? Empty Re: Sa ndikon virtualiteti ne jeten tuaj??

Mesazh nga DeLeTe prej Mon Sep 05, 2011 12:21 pm

fare fare nuk ndikon :)


Sa ndikon virtualiteti ne jeten tuaj?? S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 31
Location : London, United Kingdom

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa ndikon virtualiteti ne jeten tuaj?? Empty Re: Sa ndikon virtualiteti ne jeten tuaj??

Mesazh nga Vizitor prej Mon Sep 05, 2011 8:04 pm

Pak pak

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa ndikon virtualiteti ne jeten tuaj?? Empty Re: Sa ndikon virtualiteti ne jeten tuaj??

Mesazh nga Master prej Mon Sep 05, 2011 8:08 pm

po rallohet


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Sa ndikon virtualiteti ne jeten tuaj?? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa ndikon virtualiteti ne jeten tuaj?? Empty Re: Sa ndikon virtualiteti ne jeten tuaj??

Mesazh nga Vizitor prej Mon Sep 05, 2011 8:30 pm

Esi shkruajti:Pak pak

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa ndikon virtualiteti ne jeten tuaj?? Empty Re: Sa ndikon virtualiteti ne jeten tuaj??

Mesazh nga Embelsira prej Thu Sep 22, 2011 10:46 pm

Te gjithe themi nuk ndikon po kur fillojme edhe njohim dike na ndikon edhe shume biles vetem se nuk duam ta pranojme atehere po ..


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa ndikon virtualiteti ne jeten tuaj?? Empty Re: Sa ndikon virtualiteti ne jeten tuaj??

Mesazh nga Master prej Sat Sep 24, 2011 9:24 am

ne pc ndikon shume jasht saj aspak


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Sa ndikon virtualiteti ne jeten tuaj?? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa ndikon virtualiteti ne jeten tuaj?? Empty Re: Sa ndikon virtualiteti ne jeten tuaj??

Mesazh nga Unlimited prej Sun Sep 25, 2011 2:19 pm

Sa do te mundohemi ta mbulojm por prap ndikon edhe jasht saj e kam ven re tek vetia ime nuk esht se dua te mendoj per virtualitetin por te con vet truri aty mendja e fillon e mendohen Very Happy
Unlimited
Unlimited
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 40
Reputation : 0
Join date : 21/09/2011
Age : 32
Location : https://www.facebook.com/sajmir.vlonjati

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa ndikon virtualiteti ne jeten tuaj?? Empty Re: Sa ndikon virtualiteti ne jeten tuaj??

Mesazh nga Master prej Sun Dec 04, 2011 12:25 pm

mund te ifluencoje edhe pse pak fare


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Sa ndikon virtualiteti ne jeten tuaj?? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa ndikon virtualiteti ne jeten tuaj?? Empty Re: Sa ndikon virtualiteti ne jeten tuaj??

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 07, 2012 4:52 am

sndikon aspak,un merrem me jeten reale me ate qe me ndodh
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa ndikon virtualiteti ne jeten tuaj?? Empty Re: Sa ndikon virtualiteti ne jeten tuaj??

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi