Programe Forum - Welcome
Pse mund ti binte shpulle ? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Pse mund ti binte shpulle ?

Shko poshtë

Pse mund ti binte shpulle ? Empty Pse mund ti binte shpulle ?

Mesazh nga Click prej Sun Aug 07, 2011 9:00 am

A mund te me thoni pse dikur ne nje kohe nje djal kur donte ti propozonte nje vajze mund ti binte shpull, nqs ajo nuk i ndalej ?
Click
Click
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 127
Reputation : 1
Join date : 09/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse mund ti binte shpulle ? Empty Re: Pse mund ti binte shpulle ?

Mesazh nga Master prej Mon Aug 08, 2011 8:02 am

Ehh kan ndryshuar kohet akoma se kan pas mire konceptin e fjalesh dashuri ... kane menduar se mund te te dashuroje dikush me dhune apo imponim


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Pse mund ti binte shpulle ? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse mund ti binte shpulle ? Empty Re: Pse mund ti binte shpulle ?

Mesazh nga KITTY prej Mon Aug 08, 2011 8:05 am

tani ja fut goca ne shpull cunit nese ai do ta ndali..:pp
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse mund ti binte shpulle ? Empty Re: Pse mund ti binte shpulle ?

Mesazh nga Master prej Mon Aug 08, 2011 8:06 am

Nese eshte maloke po Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Pse mund ti binte shpulle ? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse mund ti binte shpulle ? Empty Re: Pse mund ti binte shpulle ?

Mesazh nga DeLeTe prej Mon Aug 08, 2011 10:38 am

ahahahaha lool :p te fut edhe ndonje te shar tani Razz se kan perparuar shume Razz


Pse mund ti binte shpulle ? S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 31
Location : London, United Kingdom

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse mund ti binte shpulle ? Empty Re: Pse mund ti binte shpulle ?

Mesazh nga KITTY prej Mon Aug 08, 2011 5:15 pm

ouu help.. se dija...flm qe ma tregove gjithsesi..
Delete aq sh kan perparu saqe te shajn ne menyre te avancuar..:DD
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse mund ti binte shpulle ? Empty Re: Pse mund ti binte shpulle ?

Mesazh nga Master prej Mon Aug 08, 2011 5:27 pm

Kitty shkruajti:ouu help.. se dija...flm qe ma tregove gjithsesi..
Delete aq sh kan perparu saqe te shajn ne menyre te avancuar..:DD

jo me xhan ska gjo e kena per detyre Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Pse mund ti binte shpulle ? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse mund ti binte shpulle ? Empty Re: Pse mund ti binte shpulle ?

Mesazh nga KITTY prej Mon Aug 08, 2011 7:48 pm

help...@@@@ malok..:DD
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse mund ti binte shpulle ? Empty Re: Pse mund ti binte shpulle ?

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 07, 2012 5:36 am

Sepse burri qe esht burre nuk e mat forcen me femrat,por me burrat.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse mund ti binte shpulle ? Empty Re: Pse mund ti binte shpulle ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi