Programe Forum - Welcome
A do te dashuroheshit me nje prostitute ??   People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


A do te dashuroheshit me nje prostitute ??

Shko poshtë

A do te dashuroheshit me nje prostitute ??   Empty A do te dashuroheshit me nje prostitute ??

Mesazh nga Click prej Sun Aug 07, 2011 9:07 am

A do te dashuroheshit me nje prostitute ??

Sic e dini dhe ju te dashur Antare shume femra Shqiptare kane perfunduar ne semaforet e Greqise dhe Italise qofte me deshiren e tyre apo qofte me dhune. Ne rast se do te njiheshit me nje prostitute, qofte gjate kohes qe ajo ushtronte shitjen e trupit, apo qofte pasi ajo eshte shkeputur nga ajo pune, do te mundnit te binit ne dashuri me te deri ne ate pike sa ta benit nenen e femijes tuaj?? Pra do te kapercenit mentalitetin e tmerrshem qe i gjykon dhe te krijonit familje me te?? Ne rast se po si do te silleshit me shoqerine apo fisin tuaj qe nuk mund ta suportoje dhe ju shmanget per te mos ju takuar?? Dhe do tju lutesha te ishit sa me te sinqerte SEPSE SHQIPTARET DHE SHUMIC E DJEMVE ME PAS NJE TE DASHURE NUK E MARIN PER NUSE OSE NESE NUK ESHTE E VIRGJERE PALE TE IMAGJINOJ TE MERNI PER NUSE OSE TE BEHETE NENA E FEMIVE TUAJ NJE ISH PROSTITUTE .
Click
Click
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 127
Reputation : 1
Join date : 09/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A do te dashuroheshit me nje prostitute ??   Empty Re: A do te dashuroheshit me nje prostitute ??

Mesazh nga Master prej Sun Aug 07, 2011 9:31 am

Eshte tjeter a do dashuroheshit dhe tjeter a do e benit nenen e femijeve gjithsesi une jam kundra


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

A do te dashuroheshit me nje prostitute ??   Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A do te dashuroheshit me nje prostitute ??   Empty Re: A do te dashuroheshit me nje prostitute ??

Mesazh nga DeLeTe prej Mon Aug 08, 2011 11:49 am

Une per veten time jo nuk do dashurohesha. Por po ju tregoj nje rast te nje shokut tim jasht shqiperis. Shkonte pinte me nje club nate qe bejn femrat striptizem por edhe mund te shkosh me to ne shpi, nejse po i bihe shkurt. njef nje goce shqiptare qe punote aty si prostitute, hyne ne muhabet me kete per cdo nate e me shuume, i tregon femra qe e kan mar me dhune nga shqiperia edhe e kan kercenuar per te punuar per te tjeret, vjen nje kohe ky djali dashurohet me kete gocen pavarsisht se kjo kishte marr nje emer "prostitute" dhe kjo e donte ndihnte dashuri per kete djalin, mbas ca ditesh djali shkon e merr gocen ne club dhe shkojn ne nje qytet tjeter jetojn bashk, djali i tha goces qe " ESHT BER CA ESHT BER TANI E TUJTE DO JESH NUSJA IME". Dhe Sot e kesaj dite jetojn bashk kan edhe nje goce te bukul. Kjo ishte zgjidhja e tij. Une sdo e beja per veten time :)


A do te dashuroheshit me nje prostitute ??   S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 31
Location : London, United Kingdom

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A do te dashuroheshit me nje prostitute ??   Empty Re: A do te dashuroheshit me nje prostitute ??

Mesazh nga Anakonda prej Sun Apr 08, 2012 5:57 am

jo,sepse sjam lsb
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A do te dashuroheshit me nje prostitute ??   Empty Re: A do te dashuroheshit me nje prostitute ??

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi