Programe Forum - Welcome
A do te martoheshit me nje invalid??? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


A do te martoheshit me nje invalid???

Shko poshtë

A do te martoheshit me nje invalid??? Empty A do te martoheshit me nje invalid???

Mesazh nga Click prej Sun Aug 07, 2011 9:12 am

Nese jeta ju con te njiheni me nje femer apo mashkull

dhe ai apo ajo .te ken te gjitha cilesit cfare do te benit ?
Click
Click
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 127
Reputation : 1
Join date : 09/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A do te martoheshit me nje invalid??? Empty Re: A do te martoheshit me nje invalid???

Mesazh nga KITTY prej Mon Aug 08, 2011 7:25 am

nuk e di nese do pranoja te martohesha me nje djale qe mund t ejete invalid por e di me siguri qe do qendroja me te dhe prane tij nese ai peson ndonje aksident apo kush e di qe mund ta beje ate invalid, gjate kohes qe mund te ishim te lidhur, fejuar apo martuar..
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 26

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A do te martoheshit me nje invalid??? Empty Re: A do te martoheshit me nje invalid???

Mesazh nga DeLeTe prej Mon Aug 08, 2011 11:17 am

Nuk do dashurohesha me nje goce invalide, por nqs ( larg o zot ) e fejuara ime do bente nje aksident edhe do ngelte invalid do martohesha dhe do beja nje dasem madheshtore ta falenderoja zotin qe sma mori me vete, e di do jet e veshtir me jetuar por dashura ben te pamundren...


A do te martoheshit me nje invalid??? S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 31
Location : London, United Kingdom

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A do te martoheshit me nje invalid??? Empty Re: A do te martoheshit me nje invalid???

Mesazh nga Anakonda prej Sun Apr 08, 2012 6:01 am

nese eshte ashtu jo,por nese behet(peson nje aksident)un jam e detyruar qe ti qendroj prane
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A do te martoheshit me nje invalid??? Empty Re: A do te martoheshit me nje invalid???

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi