Programe Forum - Welcome
U dashurova me nje foto ! People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


U dashurova me nje foto !

Shko poshtë

U dashurova me nje foto ! Empty U dashurova me nje foto !

Mesazh nga Click prej Sun Aug 07, 2011 9:15 am

A mund te dashurohesh me nje foto,jo simpati,por dashuri mund te ndjesh per nje person qe e ke pare vec ne foto,tip dashuri me shikim te pare.............!
-A ju ka ndodhur??
Click
Click
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 127
Reputation : 1
Join date : 09/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

U dashurova me nje foto ! Empty Re: U dashurova me nje foto !

Mesazh nga Master prej Sat Aug 13, 2011 2:28 pm

Vetem me nje foto jo por me nje foto dhe fjalet e saj Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

U dashurova me nje foto ! Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

U dashurova me nje foto ! Empty Re: U dashurova me nje foto !

Mesazh nga Alessia prej Sat Aug 13, 2011 3:00 pm

jo sme ka ndodhur


U dashurova me nje foto ! Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

U dashurova me nje foto ! Empty Re: U dashurova me nje foto !

Mesazh nga DeLeTe prej Sat Aug 13, 2011 9:32 pm

as mua sme ka ndodhur Very Happy


U dashurova me nje foto ! S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 31
Location : London, United Kingdom

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

U dashurova me nje foto ! Empty Re: U dashurova me nje foto !

Mesazh nga KITTY prej Sun Aug 14, 2011 1:29 pm

edhe ndodh... :))
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 26

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

U dashurova me nje foto ! Empty Re: U dashurova me nje foto !

Mesazh nga Vizitor prej Thu Sep 08, 2011 4:00 pm

Mua me ka ndodh

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

U dashurova me nje foto ! Empty Re: U dashurova me nje foto !

Mesazh nga Anakonda prej Sun Apr 08, 2012 4:47 am

mua sme ka ndodhur
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

U dashurova me nje foto ! Empty Re: U dashurova me nje foto !

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi