Programe Forum - Welcome
Analizo ndjenjat e tua!!! E beni shpesh kete?  People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Analizo ndjenjat e tua!!! E beni shpesh kete?

Shko poshtë

Analizo ndjenjat e tua!!! E beni shpesh kete?  Empty Analizo ndjenjat e tua!!! E beni shpesh kete?

Mesazh nga Click prej Sun Aug 07, 2011 9:17 am

"Dashurite kalimtare lindin kur idealizohet personi pas te cilit bie ne dashuri, duke e pare si te persosur" ; d.m.th., nxirret si perfundim se ka te gjitha karakteristikat e deshiruara ne nje bashkeshort apo bashkeshorte." Megjithate, nuk egziston asnje "i persosur", "sepse te gjithe jem mekatare".

Prandaj, duhet te pyesesh veten: "A e njoh me te vertete personin qe deshiroj kaq shume? A jam dashuruar pavarsisht te metave te tij/saj?" Nje veshtrim objektiv i djalit apo vajzes se endrrave te tua, mund te mjaftoje per te te nxjerre nga ajo mpirje romantike qe te ka kapluar. Gjithashtu eshte e dobishme te analizosh se cfare lloj dashurie ndjen per ate person.

Po ju a i analizoni ndjenjat qe keni per nje person?

I veni ne peshore te mirat dhe te keqijat?
Click
Click
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 127
Reputation : 1
Join date : 09/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Analizo ndjenjat e tua!!! E beni shpesh kete?  Empty Re: Analizo ndjenjat e tua!!! E beni shpesh kete?

Mesazh nga Anakonda prej Sun Apr 08, 2012 6:16 am

I analizoj;dhe kam marr nje vendim qe mos te dua askend,sepse do lendoj veten time;me mir e rrethuar nga vetmia dhe qetesia(edhe me lot ne sy)sesa te jem pran dikujt qe sme do dhe te plak jeten me dike qe sdo tia di per mua
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi