Programe Forum - Welcome
Shikimi pare... Fytyra apo trupi .? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Shikimi pare... Fytyra apo trupi .?

Shko poshtë

Shikimi pare... Fytyra apo trupi .? Empty Shikimi pare... Fytyra apo trupi .?

Mesazh nga Master prej Sun Aug 07, 2011 9:32 am

Atehere shikimi edhe pershtypja e pare tek nje person , Shumica thone qe gjeja e pare qe shikojne jane syte etj dashuri me shikim te pare etj..
Nje shok i imi i thote je vajze u dashurova me nje shikim me syte e tu ..I pergjigjet vajza atje ku po shikoje ti skam syte une ..!
Ju ke shikoni me shume tek nje person qe sapo njihni fytyren apo trupin ..?


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Shikimi pare... Fytyra apo trupi .? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shikimi pare... Fytyra apo trupi .? Empty Re: Shikimi pare... Fytyra apo trupi .?

Mesazh nga Snake prej Sun Aug 07, 2011 8:20 pm

Nese eshte mbrapa shoh trupin,nese eshte perpara shoh ftyren dhe trupin Razz
Snake
Snake
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 87
Reputation : 0
Join date : 30/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shikimi pare... Fytyra apo trupi .? Empty Re: Shikimi pare... Fytyra apo trupi .?

Mesazh nga Master prej Fri Aug 19, 2011 7:39 am

Te dyja bashke


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Shikimi pare... Fytyra apo trupi .? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shikimi pare... Fytyra apo trupi .? Empty Re: Shikimi pare... Fytyra apo trupi .?

Mesazh nga Alessia prej Fri Aug 19, 2011 7:49 am

asnjerenn....i mbyll syte...


Shikimi pare... Fytyra apo trupi .? Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shikimi pare... Fytyra apo trupi .? Empty Re: Shikimi pare... Fytyra apo trupi .?

Mesazh nga Master prej Fri Aug 19, 2011 7:50 am

kujdes pemet Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Shikimi pare... Fytyra apo trupi .? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shikimi pare... Fytyra apo trupi .? Empty Re: Shikimi pare... Fytyra apo trupi .?

Mesazh nga Anakonda prej Sun Apr 08, 2012 5:24 am

Un i shoh vec fytyren;ndersa ato nga maja e kokes e gjer tek gishti i kembes(sa te poshter qe jan keta djemt e sotshem)
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shikimi pare... Fytyra apo trupi .? Empty Re: Shikimi pare... Fytyra apo trupi .?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi