Programe Forum - Welcome
Sipas mendimit tend, cfare e ben nje mashkull/femer te dashurohet pas teje?   People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Sipas mendimit tend, cfare e ben nje mashkull/femer te dashurohet pas teje?

Shko poshtë

Sipas mendimit tend, cfare e ben nje mashkull/femer te dashurohet pas teje?   Empty Sipas mendimit tend, cfare e ben nje mashkull/femer te dashurohet pas teje?

Mesazh nga Master prej Sun Aug 07, 2011 9:35 am

Sipas mendimit tend, cfare e ben nje mashkull/femer te dashurohet pas teje?


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Sipas mendimit tend, cfare e ben nje mashkull/femer te dashurohet pas teje?   Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sipas mendimit tend, cfare e ben nje mashkull/femer te dashurohet pas teje?   Empty Re: Sipas mendimit tend, cfare e ben nje mashkull/femer te dashurohet pas teje?

Mesazh nga KITTY prej Mon Aug 08, 2011 7:23 am

syte..:DD
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 26

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sipas mendimit tend, cfare e ben nje mashkull/femer te dashurohet pas teje?   Empty Re: Sipas mendimit tend, cfare e ben nje mashkull/femer te dashurohet pas teje?

Mesazh nga GoCa Yll prej Tue Aug 09, 2011 6:23 am

gjithecka :d sepse jam superrrr e embel like a sweety


EsHtE E VeShTiRe Te Me BeSh PeR VeTe EsHtE EsHuM E LeHtE Te Me HuMbEsH JaM ThJeShT UnIkE Very Happy
GoCa Yll
GoCa Yll
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 167
Reputation : 0
Join date : 31/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sipas mendimit tend, cfare e ben nje mashkull/femer te dashurohet pas teje?   Empty Re: Sipas mendimit tend, cfare e ben nje mashkull/femer te dashurohet pas teje?

Mesazh nga Master prej Tue Aug 09, 2011 6:59 am

na bere kurioze :p


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Sipas mendimit tend, cfare e ben nje mashkull/femer te dashurohet pas teje?   Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sipas mendimit tend, cfare e ben nje mashkull/femer te dashurohet pas teje?   Empty Re: Sipas mendimit tend, cfare e ben nje mashkull/femer te dashurohet pas teje?

Mesazh nga Anakonda prej Sun Apr 08, 2012 5:52 am

Nuk e di se skam pyetur askend;por mesa di un,sinqeriteti,syt,buzet,thjeshtesi,ndershmeria etj.......
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sipas mendimit tend, cfare e ben nje mashkull/femer te dashurohet pas teje?   Empty Re: Sipas mendimit tend, cfare e ben nje mashkull/femer te dashurohet pas teje?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi