Programe Forum - Welcome
Pse meshkujt duan seks dhe ne dashuri ?  People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Pse meshkujt duan seks dhe ne dashuri ?

Shko poshtë

Pse meshkujt duan seks dhe ne dashuri ?  Empty Pse meshkujt duan seks dhe ne dashuri ?

Mesazh nga Master prej Sun Aug 07, 2011 9:38 am

Duke u nisur nga libri i Alan dhe Barbara Pease " Përse meshkuj duan seks dhe femrat dashuri " ku shqyrtohet kjo pyetje ashtu si dhe vetë titulli i këtij libri ku çifti psikolog Alan dhe Barbara Pease janë përballë një problemi dhe të cilës nuk i kanë gjetur një përgjigje.
Do desha të diskutonim së bashku këtu dhe të jepini dhe ju mendimet tuaja lidhur me këtë pyetje.

Burrat dhe gratë mundohen të arrijnë të kuptojnë pritjet e tyre reciproke, sidomos në çështen e seksit dhe të sentimenteve. Kur njëri mendon vetëm për aktin seksual, tjetra shqyrton frazën më të vogël, bisedat dhe deklarimet më të vogla.

Përse burrat duan seks dhe gratë dashuri(ndjenja, sentimente)??????

Diskutime të këndshme


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Pse meshkujt duan seks dhe ne dashuri ?  Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse meshkujt duan seks dhe ne dashuri ?  Empty Re: Pse meshkujt duan seks dhe ne dashuri ?

Mesazh nga Vizitor prej Thu Sep 08, 2011 4:04 pm

Sepse aty eshte baza kryesore qe mund te arrish ate qe deshiron,,dhe eshte knaqesia me e madhe Pse meshkujt duan seks dhe ne dashuri ?  4080940201

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse meshkujt duan seks dhe ne dashuri ?  Empty Re: Pse meshkujt duan seks dhe ne dashuri ?

Mesazh nga KITTY prej Thu Sep 08, 2011 8:30 pm

sepse meshkujt mendojn vetem per kenaqesine e momentit duke harruar ate qe vjen pas saj...kjo do te thote se ata kenaqen me pak....:DD
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 26

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse meshkujt duan seks dhe ne dashuri ?  Empty Re: Pse meshkujt duan seks dhe ne dashuri ?

Mesazh nga Master prej Thu Sep 08, 2011 8:32 pm

pak dhe shpesh


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Pse meshkujt duan seks dhe ne dashuri ?  Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse meshkujt duan seks dhe ne dashuri ?  Empty Re: Pse meshkujt duan seks dhe ne dashuri ?

Mesazh nga VLoNjate prej Thu Jan 26, 2012 8:03 pm

Burrat kan nevoje per seks qe te ndihen mire, ndersa femrat duan te ndihen mire perpara se te bejn seks, perndryshe nuk e shijojne ate!


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse meshkujt duan seks dhe ne dashuri ?  Empty Re: Pse meshkujt duan seks dhe ne dashuri ?

Mesazh nga Anakonda prej Sat Feb 11, 2012 7:06 am

Sepse mendjen vetem aty e kane,jo per gjo tjeter.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse meshkujt duan seks dhe ne dashuri ?  Empty Re: Pse meshkujt duan seks dhe ne dashuri ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi