Programe Forum - Welcome
Si veproni kur shihni personin qe e dashuroni...? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Si veproni kur shihni personin qe e dashuroni...?

Shko poshtë

Si veproni kur shihni personin qe e dashuroni...? Empty Si veproni kur shihni personin qe e dashuroni...?

Mesazh nga Master prej Sun Aug 07, 2011 9:46 am

Si veproni kur shihni personin qe e dashuroni...?

Si Veproni Kur e shihni personin qe e Dashuroni me Tere Fuqine,me Dike tjeter.... ???


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Si veproni kur shihni personin qe e dashuroni...? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si veproni kur shihni personin qe e dashuroni...? Empty Re: Si veproni kur shihni personin qe e dashuroni...?

Mesazh nga Snake prej Sun Aug 07, 2011 8:15 pm

Mendoj qe do ishte gjeja me e rende qe mudn te me ndodhte pas ndarjes me te...
Snake
Snake
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 87
Reputation : 0
Join date : 30/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si veproni kur shihni personin qe e dashuroni...? Empty Re: Si veproni kur shihni personin qe e dashuroni...?

Mesazh nga Anakonda prej Sun Apr 08, 2012 6:08 am

Nuk e di se cdo beja,do mbyllesha ne dhom dhe do qaja si e marre per te,ose do vrisja veten.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si veproni kur shihni personin qe e dashuroni...? Empty Re: Si veproni kur shihni personin qe e dashuroni...?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi