Programe Forum - Welcome
Se don , por te don , i tregon po ste kupton ?  People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Se don , por te don , i tregon po ste kupton ?

Shko poshtë

Se don , por te don , i tregon po ste kupton ?  Empty Se don , por te don , i tregon po ste kupton ?

Mesazh nga Click prej Sun Aug 07, 2011 9:52 am

JU KA NDODH NDONJEHER OSE PO TJU NDODH QFAR DO BENIT OSE QFARE MENDONI RRETH KTI SENDI ? P.SH : Keq qen ne lidhje me nje person po thuajse 3 vjet dhe keni qen ne nje lidhje disi si serioze , por ndodhin gjonat per faj te asaj/atij dhe ndaheni dhe mbas 2-3 muajve te kthehet aj/ajo te thot qe te don dhe dua te kemi prap at lidhje por ti me nuk deshiron ose nuk e don ose nese edhe nese ndjen diqka por nuk deshiron me te kesh lidhje me at person ? Dhe ti i thua qe nuk deshiron me te jesh me ate por sa her qe i thua ai / ajo nuk te kupton dhe prap te thot qe deshiron dhe smundet pa ty ?
Click
Click
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 127
Reputation : 1
Join date : 09/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Se don , por te don , i tregon po ste kupton ?  Empty Re: Se don , por te don , i tregon po ste kupton ?

Mesazh nga GoCa Yll prej Sun Aug 07, 2011 10:17 am

atehere smbush mire ai person kur dikush te thote zdua te kem lidhje me ty kuptoje qe pergjigja eshte jooo dhe pike jo te vazhdoje te te kerkoje me ngulm gje tj eshte kur te 2 duhen dhe shkon e kerkon perseri kshu e mendoj un :d


EsHtE E VeShTiRe Te Me BeSh PeR VeTe EsHtE EsHuM E LeHtE Te Me HuMbEsH JaM ThJeShT UnIkE Very Happy
GoCa Yll
GoCa Yll
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 167
Reputation : 0
Join date : 31/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Se don , por te don , i tregon po ste kupton ?  Empty Re: Se don , por te don , i tregon po ste kupton ?

Mesazh nga Master prej Sun Aug 07, 2011 10:33 am

Mua me ka ndodh qe i them te dua jo ste dua


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Se don , por te don , i tregon po ste kupton ?  Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Se don , por te don , i tregon po ste kupton ?  Empty Re: Se don , por te don , i tregon po ste kupton ?

Mesazh nga Anakonda prej Sun Apr 08, 2012 6:11 am

Sme ka ndodhur dicka e tille.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Se don , por te don , i tregon po ste kupton ?  Empty Re: Se don , por te don , i tregon po ste kupton ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi