Programe Forum - Welcome
 A duhet ti zejme bese femres? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


A duhet ti zejme bese femres?

Shko poshtë

 A duhet ti zejme bese femres? Empty A duhet ti zejme bese femres?

Mesazh nga Click prej Sun Aug 07, 2011 10:04 am

Ndegjojeni kete histori : Para dy javesh tu u kthy prej shkupi cingeron telefoni qe nje mik i imi prej Gjakove me therret ,pas pyetjeve te zakonshme me ftoi ne dasem martohej te shtunen qe vinte me nje vajze qe e kishte takuar ne nje feste edhe kishte nje vit qe kalonte me te...


Erdhi e shtuna shkova ne dasem e murem nusen e sende vende nusja ebukur shume ,tere naten vllaezoj luajtii e kendoj ...

Iku nata a pare e nuserise ....


Te nesermen takova mikun tim edhe sa deshta ta pyes per naten e pare a mujti me i perballu uraganit katrina te quajtur SEX efektiv 6 oresh hahaa ,me kumtoi lajmin se i kishte ikur nusja naten e marteses me njerin prej te ftuarve te ti te Dasmes...


Mbeta i shokuar edhe kjo ngjarje ma ka humb deshiren per martes....

Cfar mendoni ju a duhet te ju zem bes femrave ?

A tradhetojne femrat secilen here qe ju jepet mundesia?
Click
Click
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 127
Reputation : 1
Join date : 09/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 A duhet ti zejme bese femres? Empty Re: A duhet ti zejme bese femres?

Mesazh nga Sarita prej Sun Aug 07, 2011 8:12 pm

sjane te gjitha njesojjj
disave duhet tu besosh disavee joo
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 A duhet ti zejme bese femres? Empty Re: A duhet ti zejme bese femres?

Mesazh nga Snake prej Sun Aug 07, 2011 8:14 pm

Cdo gje ka perjashtimin e saj por perderisa femra e ka nxjerr dhe e ka fut perseri shejtanin ne shishe zduhet ti zeme dhe aq bese...
Snake
Snake
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 87
Reputation : 0
Join date : 30/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 A duhet ti zejme bese femres? Empty Re: A duhet ti zejme bese femres?

Mesazh nga Anakonda prej Sun Apr 08, 2012 6:10 am

Mos na fusni te gjithave ne nje thes;ju lendoni vajzat e mirave dhe ju besoni bushtrave(sorry per ket fjalen)
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 A duhet ti zejme bese femres? Empty Re: A duhet ti zejme bese femres?

Mesazh nga Sarita prej Thu Apr 12, 2012 12:27 pm

E sinqerta shkruajti:Mos na fusni te gjithave ne nje thes;ju lendoni vajzat e mirave dhe ju besoni bushtrave(sorry per ket fjalen)

 A duhet ti zejme bese femres? 568197611
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 A duhet ti zejme bese femres? Empty Re: A duhet ti zejme bese femres?

Mesazh nga Master prej Thu Apr 12, 2012 8:31 pm

sa e mbeshtesin njera tjetren gocat Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

 A duhet ti zejme bese femres? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 A duhet ti zejme bese femres? Empty Re: A duhet ti zejme bese femres?

Mesazh nga VLoNjate prej Fri Apr 13, 2012 4:01 am

Ky cuni qe ka hapur kte temen nuk e ka menduar faktin qe esht vete cun dhe cunat nuk e kan idene se c'far do te thote fjala bese :pp


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 A duhet ti zejme bese femres? Empty Re: A duhet ti zejme bese femres?

Mesazh nga Master prej Fri Apr 13, 2012 6:41 am

Po valle ne cunat me ke tradhetojme Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

 A duhet ti zejme bese femres? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 A duhet ti zejme bese femres? Empty Re: A duhet ti zejme bese femres?

Mesazh nga stv2008 prej Fri Apr 13, 2012 4:24 pm

Po lexja historine e dasmes te shkruar nga Click me pelqeu se ne djemve na pelqejne te tilla historish kurse nga ana e vajzave nuk mund te flas dhe me te drejte shtron nje pyetje:A duhet ti zejme bese femres?
Une nga ana ime ne se i besoj vetes time si mashkull i besoj edhe femres e them kete se te flasim pa doreza dhe hipokrizi te gjitha femrat jane KURVA dhe te gjithe meshkujt jane MASKAREJ. kjo eshte dashuria nuk pyet ne se je i martum apo jo; si do qofte po filloj te te bej shkendija i ke te dyja KURV dhe MASKARA
Me rrespekt stv2008


 A duhet ti zejme bese femres? Rmjllujpg
 A duhet ti zejme bese femres? 2uz7cp0 A duhet ti zejme bese femres? 2uz7cp0 A duhet ti zejme bese femres? 2hwhe1_thjpg A duhet ti zejme bese femres? 2uz7cp0 A duhet ti zejme bese femres? 2uz7cp0
stv2008
stv2008
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 498
Reputation : 12
Join date : 15/07/2011
Location : DEUTSCHLAND

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 A duhet ti zejme bese femres? Empty Re: A duhet ti zejme bese femres?

Mesazh nga Anakonda prej Sun May 13, 2012 5:06 am

Cunat e sotshem e kan mendjen vec per sex(e gjoja nuk tradhetojn)pupupu lum ne per ta mcncdd
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 A duhet ti zejme bese femres? Empty Re: A duhet ti zejme bese femres?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi