Programe Forum - Welcome
Elbasan, makina aksidenton rëndë këmbësorin, pranga shoferit People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Elbasan, makina aksidenton rëndë këmbësorin, pranga shoferit

Shko poshtë

Elbasan, makina aksidenton rëndë këmbësorin, pranga shoferit Empty Elbasan, makina aksidenton rëndë këmbësorin, pranga shoferit

Mesazh nga Master prej Sun Aug 07, 2011 10:17 am


Një këmbësor mbeti i plagosur si pasojë e një aksidenti në Unazën Jugore të qytetit të Elbasanit. Policia tha se shtetasi Bajram Asfaltia, 76 vjeç është dërguar në spital dhe ndodhet në gjende kritike për jetën pasi është goditur ngga një augtomjet me targa të huaja.
Aksidenti ka ndodhur përballë një hoteli ndërsa policia tha se 76-vjeçari është përplasur nga një autoveturë tip Benz me targa CE 673 ZA.
Mjeti drejtohej nga Dritan Metushi i cili është arrestuar nga policia dhe po i nënshtrohet hetimeve.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Elbasan, makina aksidenton rëndë këmbësorin, pranga shoferit Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi