Programe Forum - Welcome
Mbi 100 të arrestuar në Londër People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Mbi 100 të arrestuar në Londër

Shko poshtë

Mbi 100 të arrestuar në Londër Empty Mbi 100 të arrestuar në Londër

Mesazh nga Master prej Mon Aug 08, 2011 5:42 pm

Mbi 100 të arrestuar në Londër London_trazira
Policia britanike ka arrestuar mbi 100 persona, pas një fundjave trazirash dhe plaçkitjesh në Londër.
Autoritetet e rendit thanë se grupet e të rinjve kanë plaçkitur dyqane në disa pjesë të kryeqytetit, ndërsa kanë sulmuar policët dhe u kanë vënë zjarrin automjeteve.
Rreth 35 zyrtarë policorë kanë marrë lëndime.
Dhuna ka shpërthyer në Totenham – një zonë e përzier etnikisht në veri të Londrës – pas vrasjes së një 29-vjeçari në një shkëmbim zjarri me policinë.
Përleshjet janë përhapur më pas në shumë zona të kryeqytetit.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Mbi 100 të arrestuar në Londër Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi