Programe Forum - Welcome
Cfare tipi preferoni te jet i/e dashuri/dashura? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Cfare tipi preferoni te jet i/e dashuri/dashura?

Shko poshtë

Cfare tipi preferoni te jet i/e dashuri/dashura? Empty Cfare tipi preferoni te jet i/e dashuri/dashura?

Mesazh nga Embelsira prej Tue Aug 09, 2011 8:45 am

1) Romantik / e
2) i / e Sinqert
3) i / e Bukur
4) i / e Kuptueshme
5) Shakaxhi / e
6) i / e Turpshem / Turpshme
7) Genjeshtar / e
8) Xheloz / e ♥️
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare tipi preferoni te jet i/e dashuri/dashura? Empty Re: Cfare tipi preferoni te jet i/e dashuri/dashura?

Mesazh nga DeLeTe prej Tue Aug 09, 2011 10:50 am

e sinqert Very Happy


Cfare tipi preferoni te jet i/e dashuri/dashura? S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 31
Location : London, United Kingdom

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare tipi preferoni te jet i/e dashuri/dashura? Empty Re: Cfare tipi preferoni te jet i/e dashuri/dashura?

Mesazh nga Master prej Sat Aug 13, 2011 1:49 pm

Bukuroshe shkruajti:1) Romantik / e
2) i / e Sinqert ♥

Te kjo pike jam une


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Cfare tipi preferoni te jet i/e dashuri/dashura? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare tipi preferoni te jet i/e dashuri/dashura? Empty Re: Cfare tipi preferoni te jet i/e dashuri/dashura?

Mesazh nga Alessia prej Sat Aug 13, 2011 1:50 pm

si te jet vetem qe ta dua un....


Cfare tipi preferoni te jet i/e dashuri/dashura? Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare tipi preferoni te jet i/e dashuri/dashura? Empty Re: Cfare tipi preferoni te jet i/e dashuri/dashura?

Mesazh nga Master prej Sat Aug 13, 2011 2:02 pm

po zgjidh njeren nga ata siper


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Cfare tipi preferoni te jet i/e dashuri/dashura? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare tipi preferoni te jet i/e dashuri/dashura? Empty Re: Cfare tipi preferoni te jet i/e dashuri/dashura?

Mesazh nga Alessia prej Sat Aug 13, 2011 2:14 pm

asnjeren nuk zgjedh un jooooooooooooooo...


Cfare tipi preferoni te jet i/e dashuri/dashura? Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare tipi preferoni te jet i/e dashuri/dashura? Empty Re: Cfare tipi preferoni te jet i/e dashuri/dashura?

Mesazh nga Master prej Sat Aug 13, 2011 2:20 pm

po pse bertet Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Cfare tipi preferoni te jet i/e dashuri/dashura? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare tipi preferoni te jet i/e dashuri/dashura? Empty Re: Cfare tipi preferoni te jet i/e dashuri/dashura?

Mesazh nga Alessia prej Sat Aug 13, 2011 2:22 pm

se me plelqen....


Cfare tipi preferoni te jet i/e dashuri/dashura? Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare tipi preferoni te jet i/e dashuri/dashura? Empty Re: Cfare tipi preferoni te jet i/e dashuri/dashura?

Mesazh nga Sarita prej Mon Aug 15, 2011 5:16 pm

1) Romantik / e
2) i / e Sinqert
3) i / e Bukur
4) i / e Kuptueshme
5) Shakaxhi / e
gjelozz jo shum Very Happy
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare tipi preferoni te jet i/e dashuri/dashura? Empty Re: Cfare tipi preferoni te jet i/e dashuri/dashura?

Mesazh nga KITTY prej Tue Aug 16, 2011 10:00 am

1) Romantik / e
2) i / e Sinqert
3) i / e Bukur
4) i / e Kuptueshme
5) Shakaxhi / e
dhe xheloz por jo shume...:))
njesoj si guardian angel..;/DD
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 26

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare tipi preferoni te jet i/e dashuri/dashura? Empty Re: Cfare tipi preferoni te jet i/e dashuri/dashura?

Mesazh nga Anakonda prej Sun Apr 08, 2012 5:29 am

1) Romantik / e
2) i / e Sinqert
3) i / e Bukur
4) i / e Kuptueshme
5) Shakaxhi /
Sepse jam edhe vet keshtu tipi prandaj(shaka bej,kur esht per te bere,por edhe serioz)
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare tipi preferoni te jet i/e dashuri/dashura? Empty Re: Cfare tipi preferoni te jet i/e dashuri/dashura?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi