Programe Forum - Welcome
Cfar keni te perbashket me te dashurin (en ) tuaj People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Cfar keni te perbashket me te dashurin (en ) tuaj

Shko poshtë

Cfar keni te perbashket me te dashurin (en ) tuaj Empty Cfar keni te perbashket me te dashurin (en ) tuaj

Mesazh nga Embelsira prej Tue Aug 09, 2011 8:46 am

Cila cilesi nga personaliteti juaj dhe partnerit tuaj keni te perbashket?
Duke filluar nga paraqitja e deri ......... aty ku te doni ju
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar keni te perbashket me te dashurin (en ) tuaj Empty Re: Cfar keni te perbashket me te dashurin (en ) tuaj

Mesazh nga Master prej Tue Aug 09, 2011 10:38 am

Dashurine,shprtin,syt...


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Cfar keni te perbashket me te dashurin (en ) tuaj Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar keni te perbashket me te dashurin (en ) tuaj Empty Re: Cfar keni te perbashket me te dashurin (en ) tuaj

Mesazh nga DeLeTe prej Tue Aug 09, 2011 10:44 am

gjatsin, syt hunden Razz Razz lol!


Cfar keni te perbashket me te dashurin (en ) tuaj S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 31
Location : London, United Kingdom

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar keni te perbashket me te dashurin (en ) tuaj Empty Re: Cfar keni te perbashket me te dashurin (en ) tuaj

Mesazh nga Anakonda prej Sun Apr 08, 2012 5:48 am

Un dhe djali qe dua jemi dy bot te ndryshme qe kurre ska per tu bashkuar,"Ai donzhuani i aventurave,ndersa un liber i mbyllur e i koduar"
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar keni te perbashket me te dashurin (en ) tuaj Empty Re: Cfar keni te perbashket me te dashurin (en ) tuaj

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi