Programe Forum - Welcome
Te Duash po ke frike te shprehesh People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Te Duash po ke frike te shprehesh

Shko poshtë

Te Duash po ke frike te shprehesh Empty Te Duash po ke frike te shprehesh

Mesazh nga Embelsira prej Tue Aug 09, 2011 8:48 am

Shpesh here e kemi te veshtire te shprehim ndjenjiat qe kemi per njeriun qe duam por motivi te frenon se mbase gabon se si shprehesh apo mbase e kemi te veshtire te duam sepse nga lendimet qe marim nuk mundemi te kemi besim tek ai apo ajo ..Ju ka ndodhur te ndjeni edhe mos te shpreheni ne menyre te plote ..edhe qa duhet bere ne kete rast ..

Ju si mendoni ..diskutim te kendshem
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te Duash po ke frike te shprehesh Empty Re: Te Duash po ke frike te shprehesh

Mesazh nga GoCa Yll prej Tue Aug 09, 2011 9:53 am

un mendoj qe me mire eshte ti shprehesh ndjenjat sepse do jete me mire per veten tende edhe per shume persona te tj


EsHtE E VeShTiRe Te Me BeSh PeR VeTe EsHtE EsHuM E LeHtE Te Me HuMbEsH JaM ThJeShT UnIkE Very Happy
GoCa Yll
GoCa Yll
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 167
Reputation : 0
Join date : 31/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te Duash po ke frike te shprehesh Empty Re: Te Duash po ke frike te shprehesh

Mesazh nga Master prej Tue Aug 09, 2011 10:24 am

Kur te pash per her te par kisha frik te te flisja,kur te fola per her te par kisha frik te te doja,tani qe te dua kam frike mos te humbas Sad(((


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Te Duash po ke frike te shprehesh Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te Duash po ke frike te shprehesh Empty Re: Te Duash po ke frike te shprehesh

Mesazh nga KITTY prej Tue Aug 09, 2011 5:07 pm

master jo ashtu..:DD
kur te pash per her te pare kisha frike te te flisja, kur te fola per here te pare kisha frike te t eputhja, kur te putha per her te pare kisha frike qe te te doja, tani qe te dua kam frike te te humbas..:pp
sa epr temen kur kam pasur ndjenja ndaj dikujt i kam shprehur edhe pse sme jane kthyer ne t enjejten menyre, por t epakten sngelet pang nga ana ime..:))
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 26

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te Duash po ke frike te shprehesh Empty Re: Te Duash po ke frike te shprehesh

Mesazh nga Master prej Tue Aug 09, 2011 5:55 pm

flm per korigjimin po te njejtin mesazh japin


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Te Duash po ke frike te shprehesh Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te Duash po ke frike te shprehesh Empty Re: Te Duash po ke frike te shprehesh

Mesazh nga KITTY prej Tue Aug 09, 2011 7:11 pm

haahhaha..shaka kam bere re majmun../DD
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 26

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te Duash po ke frike te shprehesh Empty Re: Te Duash po ke frike te shprehesh

Mesazh nga Snake prej Wed Aug 10, 2011 5:02 pm

Ndodh shume here..por e mira eshte qe secili qe ndjen tja thot tjetrit ate qe ndjen pavarsisht pergj qe do marre..
Snake
Snake
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 87
Reputation : 0
Join date : 30/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te Duash po ke frike te shprehesh Empty Re: Te Duash po ke frike te shprehesh

Mesazh nga Anakonda prej Sun Apr 08, 2012 5:39 am

Mire eshte,po cte bej se ne qytetin ton te paragjykojn;pastaj me mungon edhe guximi qe ti them se e dua shum
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te Duash po ke frike te shprehesh Empty Re: Te Duash po ke frike te shprehesh

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi