Programe Forum - Welcome
Ja pse meshkujt humbin trurin pas gjinjve të femrave People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Ja pse meshkujt humbin trurin pas gjinjve të femrave

Shko poshtë

Ja pse meshkujt humbin trurin pas gjinjve të femrave Empty Ja pse meshkujt humbin trurin pas gjinjve të femrave

Mesazh nga Master prej Sat Jun 25, 2011 6:04 pm

Ja pse meshkujt humbin trurin pas gjinjve të femrave Funny-tits-view-blonde-300x201

Askush nuk thotë sa flokët e bukura, fytyra e ëmbël dhe linjat e mira nuk tërheqin vëmendjen, mirëpo ne krahasim me gjinjtë janë zero. Për fenomenin e gjinjve të femrës është diskutuar me qindra vite, mirëpo sekreti i adutit të femrës asnjëherë nuk do të zbulohet.

Fenomeni gjinjtë e femrës dhe vlera e tyre, janë vleresuar gjithmonë dhe këtë fakt nuk mund ta kundërshtoj askush.

I duan të gjitha llojet, të mëdha, të vogla, të drejta dhe të shtrembëta, por një gjë është e sigurt, para tyre meshkujt, por ndonjëherë edhe femrat, mbesin gjithmonë pa frymë.

Për fenomenin e gjinjve të femrës është diskutuar me qindra vite, mirëpo sekreti i adutit të femrës asnjëherë nuk do të zbulohet.

Qarkullojnë mendime të ndryshme pse pikërisht janë gjinjtë e femrës ato të cilët tërheqin vëmendjen e gjithë botës nga pjesët tjera të trupi të femrës.

Askush nuk thotë sa flokët e bukura, fytyra e ëmbël dhe linjat e mira nuk tërheqin vëmendjen, mirëpo ne krahasim me gjinjtë janë zero.

Anketat kanë treguar se gjysmës së meshkujve në fillim u bien në sy gjinjtë dhe atë 10 sekonda më shumë i shohin ato se pjesët tjera të trupit. Pse?

Edhe pse kjo anketë mund të duket se është bërë me meshkujt e cekët, sërish nuk është bardhë e zi. Mendohet se femrat me gjinjtë të mëdhenj kanë nivel të lart të estrogenit dhe mendohet se janë më të pjellshme. Kështu janë më shumë tërheqëse për meshkujt.

Në anketën të cilën e ka bërë një portal i madh amerikan, kanë marrë pjesë një numër shumë i madh i meshkujve të cilët kanë sqaruar se pse gjinjt e femrave i lënë pa frymë.

5 arsyet që kanë dhënë me qindra meshkujt

1. Se meshkujt nuk i kanë (egoizëm)

2. Janë zona erogene dhe në të njëjtën kohë i emocionojnë të dy partnerët.

3. Simbol femëror

4. Femrat me gjinjtë të mëdhenj kanë më shumë hormone që do të thotë më shumë pjellshmëri.

5. I japin bukuri trupit të femrës, pa marrë parasysh madhësinë.
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi