Programe Forum - Welcome
A qajne djemte per dashuri? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


A qajne djemte per dashuri?

Shko poshtë

A qajne djemte per dashuri? Empty A qajne djemte per dashuri?

Mesazh nga Master prej Tue Aug 09, 2011 2:41 pm

Cfar mendoni ju te tjert. se a qajn djemt per dashuri psh per nje dashuri te humbur , nese sot ndahet me nje vajz apo ajo e le at a keni par ndoj her qe kan qar djemt kur jane ndare ???


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

A qajne djemte per dashuri? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A qajne djemte per dashuri? Empty Re: A qajne djemte per dashuri?

Mesazh nga DeLeTe prej Tue Aug 09, 2011 3:14 pm

Po une kam par, Biles para 2 ditesh posht pallatiti tim po degjoja nje te bertitur ne anglisht thash ca esht kjo ? dal ne verant shof nje djal rreth moshes 23 vjec ishte grek edhe i therriste ne anglisht nje goce qe e kishte pasur ne makin e ndoshta jan zen ajo doli e po ikte, tu i thyrr ky hajde ketu, ktheu mbrapa, te lutem me fal, e teprova, e disa fjal te tjera dhe kapte floket me dor :o u habita si bente skisha par ndonje djal ashtu derim sot, kapte bluzen e vinte para fytyres e luante sa ne cep te rruges te tjetra, goca mori nje taxi e iku ky qante te makina e vet, u kujtua mori makinen e ndiqte nga mbrapa.


A qajne djemte per dashuri? S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 31
Location : London, United Kingdom

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A qajne djemte per dashuri? Empty Re: A qajne djemte per dashuri?

Mesazh nga Master prej Tue Aug 09, 2011 3:18 pm

hahhahahahahaha dmth paska dhe kshu Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

A qajne djemte per dashuri? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A qajne djemte per dashuri? Empty Re: A qajne djemte per dashuri?

Mesazh nga KITTY prej Tue Aug 09, 2011 5:04 pm

djemt qajne????? booo.. thjehst se besoj kte...
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 26

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A qajne djemte per dashuri? Empty Re: A qajne djemte per dashuri?

Mesazh nga Click prej Sat Aug 13, 2011 6:04 am

un po....:'(
Click
Click
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 127
Reputation : 1
Join date : 09/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A qajne djemte per dashuri? Empty Re: A qajne djemte per dashuri?

Mesazh nga Embelsira prej Sat Aug 13, 2011 7:47 am

Pse skan ndjenjia qe nuk duhet mundohen te permbahen mbase ne disa raste po edhe djemte e leshoj Lotin ..


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A qajne djemte per dashuri? Empty Re: A qajne djemte per dashuri?

Mesazh nga VLoNjate prej Sat Nov 12, 2011 4:17 pm

Tani jo si Marieli........por qajne Razz


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A qajne djemte per dashuri? Empty Re: A qajne djemte per dashuri?

Mesazh nga Master prej Sat Nov 12, 2011 4:25 pm

hahaha po tamam


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

A qajne djemte per dashuri? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A qajne djemte per dashuri? Empty Re: A qajne djemte per dashuri?

Mesazh nga VLoNjate prej Sat Nov 12, 2011 4:33 pm

:) mszh i 100


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A qajne djemte per dashuri? Empty Re: A qajne djemte per dashuri?

Mesazh nga Master prej Sat Nov 12, 2011 4:42 pm

mos me thuj qe po qan :p


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

A qajne djemte per dashuri? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A qajne djemte per dashuri? Empty Re: A qajne djemte per dashuri?

Mesazh nga VLoNjate prej Sat Nov 12, 2011 4:47 pm

une po gzoj Razz do jua kaloj t'gjithve me komente une :PPP


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A qajne djemte per dashuri? Empty Re: A qajne djemte per dashuri?

Mesazh nga Master prej Sat Nov 12, 2011 4:49 pm

mos haro jam nga cel :p


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

A qajne djemte per dashuri? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A qajne djemte per dashuri? Empty Re: A qajne djemte per dashuri?

Mesazh nga stv2008 prej Sun Nov 13, 2011 10:01 am

NE FAKT NUK QAJNE DJEMT SE TE ISHTE PER DJEMT DO TI KURSENIN LOTET POR I DETYRON ZEMRA MENDOJ UNE


A qajne djemte per dashuri? Rmjllujpg
A qajne djemte per dashuri? 2uz7cp0A qajne djemte per dashuri? 2uz7cp0A qajne djemte per dashuri? 2hwhe1_thjpgA qajne djemte per dashuri? 2uz7cp0A qajne djemte per dashuri? 2uz7cp0
stv2008
stv2008
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 498
Reputation : 12
Join date : 15/07/2011
Location : DEUTSCHLAND

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A qajne djemte per dashuri? Empty Re: A qajne djemte per dashuri?

Mesazh nga VLoNjate prej Sun Nov 20, 2011 4:48 am

djemte qajn vetem kur humb skuadra e futbollit per t'cilen ata bejn tifo Razz


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A qajne djemte per dashuri? Empty Re: A qajne djemte per dashuri?

Mesazh nga Master prej Sun Nov 20, 2011 6:37 am

hahaha clidhje ka futb me dashurin Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

A qajne djemte per dashuri? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A qajne djemte per dashuri? Empty Re: A qajne djemte per dashuri?

Mesazh nga Anakonda prej Sat Feb 11, 2012 7:35 am

Nuk qajne burrat,e as djemte nuk qajne per dashuri.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A qajne djemte per dashuri? Empty Re: A qajne djemte per dashuri?

Mesazh nga Sarita prej Sat Feb 11, 2012 11:48 am

Nese esht i dashuruar vertet ai qan
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A qajne djemte per dashuri? Empty Re: A qajne djemte per dashuri?

Mesazh nga Master prej Sat Feb 11, 2012 12:13 pm

Po normaleee


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

A qajne djemte per dashuri? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A qajne djemte per dashuri? Empty Re: A qajne djemte per dashuri?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi