Programe Forum - Welcome
Sa te dashur/a keni patur? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Sa te dashur/a keni patur?

Shko poshtë

Sa te dashur/a keni patur? Empty Sa te dashur/a keni patur?

Mesazh nga Master prej Tue Aug 09, 2011 2:49 pm

Sa te dashur/a keni patur?


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Sa te dashur/a keni patur? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa te dashur/a keni patur? Empty Re: Sa te dashur/a keni patur?

Mesazh nga DeLeTe prej Tue Aug 09, 2011 3:06 pm

Mos na i nxirr namin tani mo Razz lol Very Happy
2 kam pasur te 3 e kam te verteten Very Happy


Sa te dashur/a keni patur? S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 31
Location : London, United Kingdom

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa te dashur/a keni patur? Empty Re: Sa te dashur/a keni patur?

Mesazh nga DeLeTe prej Tue Aug 09, 2011 3:07 pm

Mos harro te na thuash edhe ti per veten tende eee Razz


Sa te dashur/a keni patur? S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 31
Location : London, United Kingdom

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa te dashur/a keni patur? Empty Re: Sa te dashur/a keni patur?

Mesazh nga Master prej Tue Aug 09, 2011 3:19 pm

Kjo eshte e 2 por me duket se spo ecen as me kete edhe pse e dua qe te jet e fundit e imja Sad


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Sa te dashur/a keni patur? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa te dashur/a keni patur? Empty Re: Sa te dashur/a keni patur?

Mesazh nga DeLeTe prej Tue Aug 09, 2011 3:26 pm

ore keto muajet e beharit vetem tu u zen ngelem :@ kush e ka fajen se na iku mendja Razz


Sa te dashur/a keni patur? S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 31
Location : London, United Kingdom

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa te dashur/a keni patur? Empty Re: Sa te dashur/a keni patur?

Mesazh nga Master prej Tue Aug 09, 2011 3:37 pm

Me duket se saliu Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Sa te dashur/a keni patur? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa te dashur/a keni patur? Empty Re: Sa te dashur/a keni patur?

Mesazh nga KITTY prej Tue Aug 09, 2011 5:03 pm

2 kam pasur dhe sdu te kem me asnej...:ss thejsht jam lodhur nga falsiteti i te qenit i dashururar dhe genjeshtrat..Sad(
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 26

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa te dashur/a keni patur? Empty Re: Sa te dashur/a keni patur?

Mesazh nga Master prej Tue Aug 09, 2011 5:58 pm

si me nje rast tregove qe je singell


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Sa te dashur/a keni patur? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa te dashur/a keni patur? Empty Re: Sa te dashur/a keni patur?

Mesazh nga KITTY prej Tue Aug 09, 2011 7:09 pm

sjam ktu er te gjet burre mo, edhe po stregova njesoj jam..:DD
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 26

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa te dashur/a keni patur? Empty Re: Sa te dashur/a keni patur?

Mesazh nga Master prej Tue Aug 09, 2011 7:12 pm

kush permendi burrin ne fillim quhet i dashur Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Sa te dashur/a keni patur? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa te dashur/a keni patur? Empty Re: Sa te dashur/a keni patur?

Mesazh nga KITTY prej Tue Aug 09, 2011 7:27 pm

un e du direkte burre..:DD
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 26

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa te dashur/a keni patur? Empty Re: Sa te dashur/a keni patur?

Mesazh nga Anakonda prej Sun Apr 08, 2012 5:41 am

S'kam pas,dhe as per momentin nuk kam(vec burrin do kem ne te ardhmen)
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa te dashur/a keni patur? Empty Re: Sa te dashur/a keni patur?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi