Programe Forum - Welcome
Ne sa gjuhe dini te thoni TE DUA People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Ne sa gjuhe dini te thoni TE DUA

Shko poshtë

Ne sa gjuhe dini te thoni TE DUA Empty Ne sa gjuhe dini te thoni TE DUA

Mesazh nga Master prej Tue Aug 09, 2011 2:53 pm

Ne sa gjuhe dini te thoni TE DUA ???


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Ne sa gjuhe dini te thoni TE DUA Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne sa gjuhe dini te thoni TE DUA Empty Re: Ne sa gjuhe dini te thoni TE DUA

Mesazh nga DeLeTe prej Tue Aug 09, 2011 3:05 pm

Atehere ->I love you,Ti amo,Tekiero,Je t'aime,Ich liebe dich,Seny seviorum,Sagapo,Io amo vocé,dhe TE DUA . . . :)


Ne sa gjuhe dini te thoni TE DUA S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 31
Location : London, United Kingdom

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne sa gjuhe dini te thoni TE DUA Empty Re: Ne sa gjuhe dini te thoni TE DUA

Mesazh nga Master prej Tue Aug 09, 2011 3:37 pm

italisht,gjermanisht,anglisht,frengjisht,greqisht,turqisht shqip dhe kosovarce Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Ne sa gjuhe dini te thoni TE DUA Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne sa gjuhe dini te thoni TE DUA Empty Re: Ne sa gjuhe dini te thoni TE DUA

Mesazh nga Sarita prej Wed Aug 17, 2011 11:52 am

eɴɢlιѕcн: ι love yoυ
ғrαɴzöѕιѕcн: je т’αιмe
ιтαlιeɴιѕcн: тι αмo
cнιɴeѕιѕcн: wo αι ɴι
ɢrιeѕcнιcн: ѕ’ αyαpo
тürĸιѕcн: ѕeɴι ѕevιyorυм
däɴιѕcн: jeɢ elѕĸer dιɢ
тѕcнecнιѕcн : мιlυjι тe
вυlɢαrιѕcн: oвιcнαм тe
вrαѕιlιαɴιѕcн/porтυɢιeѕιѕcн: eυ тe αмo
polɴιѕcн: jα cιe ĸocнαм
ιrιѕcн: тαιм ι’ ɴɢrα leαт
ɴorweɢιѕcн: eɢ elѕĸαr deɢ
αlвαɴιѕcн: тe dυα
rυмäɴιѕcн: тe αdor
rυѕѕιѕcн: jα lυвlυ тιвα
ѕpαɴιѕcн: тe αмo
ѕcнoттιѕcн: тнα ɢr’αdн αɢαм orт
нolläɴdιѕcн: ιĸ нoυd vαɴ joυ
мαzedoɴιѕcн : ѕαĸαм тe
ĸroαтιѕcн: volιм тe
deυтѕcн: ιcн lιeвe dιcн
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne sa gjuhe dini te thoni TE DUA Empty Re: Ne sa gjuhe dini te thoni TE DUA

Mesazh nga Alessia prej Wed Aug 17, 2011 12:56 pm

guardian angel shkruajti:eɴɢlιѕcн: ι love yoυ
ғrαɴzöѕιѕcн: je т’αιмe
ιтαlιeɴιѕcн: тι αмo
cнιɴeѕιѕcн: wo αι ɴι
ɢrιeѕcнιcн: ѕ’ αyαpo
тürĸιѕcн: ѕeɴι ѕevιyorυм
däɴιѕcн: jeɢ elѕĸer dιɢ
тѕcнecнιѕcн : мιlυjι тe
вυlɢαrιѕcн: oвιcнαм тe
вrαѕιlιαɴιѕcн/porтυɢιeѕιѕcн: eυ тe αмo
polɴιѕcн: jα cιe ĸocнαм
ιrιѕcн: тαιм ι’ ɴɢrα leαт
ɴorweɢιѕcн: eɢ elѕĸαr deɢ
αlвαɴιѕcн: тe dυα
rυмäɴιѕcн: тe αdor
rυѕѕιѕcн: jα lυвlυ тιвα
ѕpαɴιѕcн: тe αмo
ѕcнoттιѕcн: тнα ɢr’αdн αɢαм orт
нolläɴdιѕcн: ιĸ нoυd vαɴ joυ
мαzedoɴιѕcн : ѕαĸαм тe
ĸroαтιѕcн: volιм тe
deυтѕcн: ιcн lιeвe dιcн

e ke gabim..spanjisht eshte ::te quiero...
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne sa gjuhe dini te thoni TE DUA Empty Re: Ne sa gjuhe dini te thoni TE DUA

Mesazh nga Alessia prej Wed Aug 17, 2011 6:42 pm

ne shume..gjuhe...


Ne sa gjuhe dini te thoni TE DUA Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne sa gjuhe dini te thoni TE DUA Empty Re: Ne sa gjuhe dini te thoni TE DUA

Mesazh nga Master prej Wed Aug 17, 2011 6:44 pm

po e sajt ajo spanjollja eshte gabim


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Ne sa gjuhe dini te thoni TE DUA Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne sa gjuhe dini te thoni TE DUA Empty Re: Ne sa gjuhe dini te thoni TE DUA

Mesazh nga Embelsira prej Thu Aug 18, 2011 2:45 pm

sa te duash


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne sa gjuhe dini te thoni TE DUA Empty Re: Ne sa gjuhe dini te thoni TE DUA

Mesazh nga Sarita prej Sun Aug 21, 2011 9:48 am

Alessia shkruajti:
guardian angel shkruajti:eɴɢlιѕcн: ι love yoυ
ғrαɴzöѕιѕcн: je т’αιмe
ιтαlιeɴιѕcн: тι αмo
cнιɴeѕιѕcн: wo αι ɴι
ɢrιeѕcнιcн: ѕ’ αyαpo
тürĸιѕcн: ѕeɴι ѕevιyorυм
däɴιѕcн: jeɢ elѕĸer dιɢ
тѕcнecнιѕcн : мιlυjι тe
вυlɢαrιѕcн: oвιcнαм тe
вrαѕιlιαɴιѕcн/porтυɢιeѕιѕcн: eυ тe αмo
polɴιѕcн: jα cιe ĸocнαм
ιrιѕcн: тαιм ι’ ɴɢrα leαт
ɴorweɢιѕcн: eɢ elѕĸαr deɢ
αlвαɴιѕcн: тe dυα
rυмäɴιѕcн: тe αdor
rυѕѕιѕcн: jα lυвlυ тιвα
ѕpαɴιѕcн: тe αмo
ѕcнoттιѕcн: тнα ɢr’αdн αɢαм orт
нolläɴdιѕcн: ιĸ нoυd vαɴ joυ
мαzedoɴιѕcн : ѕαĸαм тe
ĸroαтιѕcн: volιм тe
deυтѕcн: ιcн lιeвe dιcн

e ke gabim..spanjisht eshte ::te quiero...

une e di se eshte spanjisht ...atehere sipas teje ''te amo'' ne cfar gjuhe eshte???
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne sa gjuhe dini te thoni TE DUA Empty Re: Ne sa gjuhe dini te thoni TE DUA

Mesazh nga Embelsira prej Sun Aug 21, 2011 10:55 am

Ne te gjitha gjuhet


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne sa gjuhe dini te thoni TE DUA Empty Re: Ne sa gjuhe dini te thoni TE DUA

Mesazh nga Alessia prej Sun Aug 21, 2011 12:11 pm

ne shume por nuk e dij numrin e sakte...


Ne sa gjuhe dini te thoni TE DUA Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne sa gjuhe dini te thoni TE DUA Empty Re: Ne sa gjuhe dini te thoni TE DUA

Mesazh nga Master prej Sun Aug 21, 2011 2:30 pm

Bukuroshe shkruajti:Ne te gjitha gjuhet

haha popo e ke gjet na meso dhe neve Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Ne sa gjuhe dini te thoni TE DUA Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne sa gjuhe dini te thoni TE DUA Empty Re: Ne sa gjuhe dini te thoni TE DUA

Mesazh nga Anakonda prej Sun Apr 08, 2012 5:22 am

Shqip-te dua,
Anglisht-i love,
italisht-te amo,
spanjisht-te cjero(gjuh tjeter sdi ma)
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne sa gjuhe dini te thoni TE DUA Empty Re: Ne sa gjuhe dini te thoni TE DUA

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi