Programe Forum - Welcome
Mund te dashurosh njekohesisht dy persona? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Mund te dashurosh njekohesisht dy persona?

Shko poshtë

Mund te dashurosh njekohesisht dy persona? Empty Mund te dashurosh njekohesisht dy persona?

Mesazh nga Master prej Tue Aug 09, 2011 3:39 pm

Mund te dashurosh njekohesisht dy persona?
A mendoni se nje mashkull apo femer mund te ndjeje per dy persona ne te njejten kohe?Thellohuni pak...


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Mund te dashurosh njekohesisht dy persona? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mund te dashurosh njekohesisht dy persona? Empty Re: Mund te dashurosh njekohesisht dy persona?

Mesazh nga KITTY prej Tue Aug 09, 2011 5:11 pm

nuk mendoj se mund te dahsurohen dy persona njekohesisht, pelqehen edhe ndoshta.. thuhet se nese dashurohesh me dy perosna dhe sdi ke te zgjedhesh , zgjidh ate te dytin sepse nese do e kisha dashur ate te parin sdo i kishe hedhur syte tjeter kund...:))
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 26

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mund te dashurosh njekohesisht dy persona? Empty Re: Mund te dashurosh njekohesisht dy persona?

Mesazh nga Master prej Tue Aug 09, 2011 5:56 pm

kam then un qe je e zgjuar ti :p me pelqevi mendimi yt


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Mund te dashurosh njekohesisht dy persona? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mund te dashurosh njekohesisht dy persona? Empty Re: Mund te dashurosh njekohesisht dy persona?

Mesazh nga KITTY prej Tue Aug 09, 2011 7:09 pm

ehh jam jam e di../pp flm :))
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 26

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mund te dashurosh njekohesisht dy persona? Empty Re: Mund te dashurosh njekohesisht dy persona?

Mesazh nga KITTY prej Tue Aug 09, 2011 7:10 pm

ehh jam jam e di../pp flm :))
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 26

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mund te dashurosh njekohesisht dy persona? Empty Re: Mund te dashurosh njekohesisht dy persona?

Mesazh nga Master prej Fri Aug 19, 2011 7:37 am

Vertet a ndodh valle


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Mund te dashurosh njekohesisht dy persona? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mund te dashurosh njekohesisht dy persona? Empty Re: Mund te dashurosh njekohesisht dy persona?

Mesazh nga Alessia prej Fri Aug 19, 2011 7:45 am

jooooooooooooo..


Mund te dashurosh njekohesisht dy persona? Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mund te dashurosh njekohesisht dy persona? Empty Re: Mund te dashurosh njekohesisht dy persona?

Mesazh nga Anakonda prej Sun Apr 08, 2012 5:25 am

aspak nuk do ta beja kurre nje gje te tille
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mund te dashurosh njekohesisht dy persona? Empty Re: Mund te dashurosh njekohesisht dy persona?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi