Programe Forum - Welcome
 Dashuria Nepermjet Internetit!!! People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Dashuria Nepermjet Internetit!!!

Shko poshtë

 Dashuria Nepermjet Internetit!!! Empty Dashuria Nepermjet Internetit!!!

Mesazh nga Master prej Tue Aug 09, 2011 7:03 pm

Jeni dashuruar nepermjet internetit?

Sa ju ka zgjatur nje dashuri e tille ?!!!


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

 Dashuria Nepermjet Internetit!!! Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Dashuria Nepermjet Internetit!!! Empty Re: Dashuria Nepermjet Internetit!!!

Mesazh nga KITTY prej Tue Aug 09, 2011 7:08 pm

looooooool.. ca teme..no comment..:DDd
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 26

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Dashuria Nepermjet Internetit!!! Empty Re: Dashuria Nepermjet Internetit!!!

Mesazh nga Master prej Tue Aug 09, 2011 7:11 pm

Me ti kput telat e zemres


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

 Dashuria Nepermjet Internetit!!! Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Dashuria Nepermjet Internetit!!! Empty Re: Dashuria Nepermjet Internetit!!!

Mesazh nga KITTY prej Tue Aug 09, 2011 7:28 pm

po pra po.../me merr nej peshqir e qan..:DD
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 26

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Dashuria Nepermjet Internetit!!! Empty Re: Dashuria Nepermjet Internetit!!!

Mesazh nga Master prej Tue Aug 09, 2011 7:44 pm

/me qesh Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

 Dashuria Nepermjet Internetit!!! Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Dashuria Nepermjet Internetit!!! Empty Re: Dashuria Nepermjet Internetit!!!

Mesazh nga DeLeTe prej Tue Aug 09, 2011 7:45 pm

Une per veten time jo e skam ndermend me u dashuruar nepermjet internetit :) kam degjuar dhe kam par disa persona qe jan dashuruar nepermjet internetit dhe skan zgjat shume.


 Dashuria Nepermjet Internetit!!! S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 31
Location : London, United Kingdom

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Dashuria Nepermjet Internetit!!! Empty Re: Dashuria Nepermjet Internetit!!!

Mesazh nga Master prej Tue Aug 09, 2011 8:11 pm

po esht e ver8 fatkeqesish dhe un kam ndegju por skan zgjat


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

 Dashuria Nepermjet Internetit!!! Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Dashuria Nepermjet Internetit!!! Empty Re: Dashuria Nepermjet Internetit!!!

Mesazh nga KITTY prej Tue Aug 09, 2011 8:13 pm

po un kam degjuar qe kane zgjatur disa te tjera dhe kto sdo te thone asgje...
interneti mund t ejete nje mudnesi njohje ashtu sic do e njihje ne rruge rastessiht, ne kafe, ne nje rreth miqesor, por qe sjam dakort qe lidhaj te vazhdoje vec neperpmjet virtualitetit sepse sinqerisht qe sdo mund te funksiononte kurre..mendimi im ky gjithesi..:)
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 26

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Dashuria Nepermjet Internetit!!! Empty Re: Dashuria Nepermjet Internetit!!!

Mesazh nga Snake prej Wed Aug 10, 2011 5:00 pm

Egziston per te egzistuar...
Snake
Snake
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 87
Reputation : 0
Join date : 30/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Dashuria Nepermjet Internetit!!! Empty Re: Dashuria Nepermjet Internetit!!!

Mesazh nga Alessia prej Sat Aug 13, 2011 3:01 pm

jane te bukura Very Happy


 Dashuria Nepermjet Internetit!!! Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Dashuria Nepermjet Internetit!!! Empty Re: Dashuria Nepermjet Internetit!!!

Mesazh nga Anakonda prej Sun Apr 08, 2012 5:31 am

jo sme ka ndodhur;dua dashuri reale e jo virtuale.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Dashuria Nepermjet Internetit!!! Empty Re: Dashuria Nepermjet Internetit!!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi