Programe Forum - Welcome
A mund te thoni emrin? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


A mund te thoni emrin?

Shko poshtë

A mund te thoni emrin? Empty A mund te thoni emrin?

Mesazh nga Master prej Tue Aug 09, 2011 7:19 pm

A mund te thoni emrin e personit ose te persones qe ka qare per ju?A mund te thoni arsyen pse? Ju ka lenduar apo e keni lenduar?


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

A mund te thoni emrin? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A mund te thoni emrin? Empty Re: A mund te thoni emrin?

Mesazh nga KITTY prej Tue Aug 09, 2011 7:25 pm

ishte nje cun, e kam lenduar sepse nk e doja ashtu sic donte ai..:) mjafton kaq??:pp
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 26

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A mund te thoni emrin? Empty Re: A mund te thoni emrin?

Mesazh nga Master prej Fri Aug 19, 2011 7:26 am

Ajoqe dua me shume dhe krejt pa dashje


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

A mund te thoni emrin? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A mund te thoni emrin? Empty Re: A mund te thoni emrin?

Mesazh nga Alessia prej Fri Aug 19, 2011 7:35 am

Kitty shkruajti:ishte nje cun, e kam lenduar sepse nk e doja ashtu sic donte ai..:) mjafton kaq??:pp

keshtu me ka ndodhur dhe mua por ai nuk filloi te cante..
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A mund te thoni emrin? Empty Re: A mund te thoni emrin?

Mesazh nga KITTY prej Sat Aug 27, 2011 7:15 am

se kam kuptuar nese ishin lot fallco apo jo Alessia, po i besova lotet e tij duke i njohur karakterin qe kishte...
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 26

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A mund te thoni emrin? Empty Re: A mund te thoni emrin?

Mesazh nga Alessia prej Sat Aug 27, 2011 7:24 am

eh po....


A mund te thoni emrin? Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A mund te thoni emrin? Empty Re: A mund te thoni emrin?

Mesazh nga Vizitor prej Sun Sep 04, 2011 1:49 pm

Meritoni i dashuri,,sepse kam dashur qe ta Le krejt

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A mund te thoni emrin? Empty Re: A mund te thoni emrin?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi