Programe Forum - Welcome
Cmendim keni per njohjet ne chat, mund te krijohet nje lidhje e shendoshe ne chat? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Cmendim keni per njohjet ne chat, mund te krijohet nje lidhje e shendoshe ne chat?

Shko poshtë

Cmendim keni per njohjet ne chat, mund te krijohet nje lidhje e shendoshe ne chat? Empty Cmendim keni per njohjet ne chat, mund te krijohet nje lidhje e shendoshe ne chat?

Mesazh nga Master prej Tue Aug 09, 2011 7:26 pm

Cmendim keni per njohjet ne chat, mund te krijohet nje lidhje e shendoshe ne chat?

Mendoni se mund te krijohet nje lidhje e shendoshe ne chat, mes nje djali dhe nje vajze, ose me mire chati eshte lidhesi i tyre dhe me pas njohja ne boten reale ???


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Cmendim keni per njohjet ne chat, mund te krijohet nje lidhje e shendoshe ne chat? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cmendim keni per njohjet ne chat, mund te krijohet nje lidhje e shendoshe ne chat? Empty Re: Cmendim keni per njohjet ne chat, mund te krijohet nje lidhje e shendoshe ne chat?

Mesazh nga Snake prej Wed Aug 10, 2011 5:01 pm

Sme pelqejne njohje te tilla sepse jane shume fallco...
Snake
Snake
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 87
Reputation : 0
Join date : 30/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cmendim keni per njohjet ne chat, mund te krijohet nje lidhje e shendoshe ne chat? Empty Re: Cmendim keni per njohjet ne chat, mund te krijohet nje lidhje e shendoshe ne chat?

Mesazh nga Click prej Sat Aug 13, 2011 5:59 am

Jam kundra...
Click
Click
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 127
Reputation : 1
Join date : 09/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cmendim keni per njohjet ne chat, mund te krijohet nje lidhje e shendoshe ne chat? Empty Re: Cmendim keni per njohjet ne chat, mund te krijohet nje lidhje e shendoshe ne chat?

Mesazh nga Embelsira prej Sat Aug 13, 2011 7:50 am

Te gjithe thone jo ne kete ane te njohjes mua me ka rastisur te takoj dike ne realitet po thjeshte asgje nuk ndodhi po thuajse gjithcka mbaron ose fillon ate te dite qe takohesh ..


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cmendim keni per njohjet ne chat, mund te krijohet nje lidhje e shendoshe ne chat? Empty Re: Cmendim keni per njohjet ne chat, mund te krijohet nje lidhje e shendoshe ne chat?

Mesazh nga Master prej Sat Aug 13, 2011 7:51 am

edhe po e fillove zdihet sa zgjat


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Cmendim keni per njohjet ne chat, mund te krijohet nje lidhje e shendoshe ne chat? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cmendim keni per njohjet ne chat, mund te krijohet nje lidhje e shendoshe ne chat? Empty Re: Cmendim keni per njohjet ne chat, mund te krijohet nje lidhje e shendoshe ne chat?

Mesazh nga Embelsira prej Sat Aug 13, 2011 7:55 am

Pse e ke provuar keshtu ti haha


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cmendim keni per njohjet ne chat, mund te krijohet nje lidhje e shendoshe ne chat? Empty Re: Cmendim keni per njohjet ne chat, mund te krijohet nje lidhje e shendoshe ne chat?

Mesazh nga Master prej Sat Aug 13, 2011 7:57 am

hahahha po ri Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Cmendim keni per njohjet ne chat, mund te krijohet nje lidhje e shendoshe ne chat? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cmendim keni per njohjet ne chat, mund te krijohet nje lidhje e shendoshe ne chat? Empty Re: Cmendim keni per njohjet ne chat, mund te krijohet nje lidhje e shendoshe ne chat?

Mesazh nga Embelsira prej Sat Aug 13, 2011 8:08 am

mcncdd hahaha shum mire po ka duruar apo jo


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cmendim keni per njohjet ne chat, mund te krijohet nje lidhje e shendoshe ne chat? Empty Re: Cmendim keni per njohjet ne chat, mund te krijohet nje lidhje e shendoshe ne chat?

Mesazh nga Master prej Sat Aug 13, 2011 8:17 am

jojo


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Cmendim keni per njohjet ne chat, mund te krijohet nje lidhje e shendoshe ne chat? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cmendim keni per njohjet ne chat, mund te krijohet nje lidhje e shendoshe ne chat? Empty Re: Cmendim keni per njohjet ne chat, mund te krijohet nje lidhje e shendoshe ne chat?

Mesazh nga Anakonda prej Sun Apr 08, 2012 5:34 am

Nuk jam dakord;por puna esht se keto lloj njohjesh nuk zgjasin shum,jan thjesht fallco
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cmendim keni per njohjet ne chat, mund te krijohet nje lidhje e shendoshe ne chat? Empty Re: Cmendim keni per njohjet ne chat, mund te krijohet nje lidhje e shendoshe ne chat?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi