Programe Forum - Welcome
me mire te medhenj apo te vegjel?? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


me mire te medhenj apo te vegjel??

Shko poshtë

me mire te medhenj apo te vegjel?? Empty me mire te medhenj apo te vegjel??

Mesazh nga KITTY prej Tue Aug 09, 2011 9:10 pm

un do doja te ktheja edhe nje ehr kohen mbrapsht, te isha ajo femija capken qe isha dikur, te kthesha ne kohen kur gjuret e vrare te dhimbnin me shume se nje zemere vrare, ne kohen kur te vishja kukullat cdo dit ndryshe, ishte sheqetesimi im i vetem.. do doja sh gjera te ishin si dikur, ne femijeri sepse i trembem problemeve qe me sjell jeta pavaresisht durimit, forces dhe perkrahjes qe kam pasur un..

po juve si do ju pelqente?? Te qendronit te vegjel apo ju pelqen me shume tani qe jeni te rritur?
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 26

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

me mire te medhenj apo te vegjel?? Empty Re: me mire te medhenj apo te vegjel??

Mesazh nga Master prej Tue Aug 09, 2011 10:22 pm

Kur dikush eshte i vogel nuk ka pergjegjesi per azgje,bota duket shume e bukur,nuk eshte njohur me jeten intriguese dhe me kryesorja nuk di ceshte dashuria pra me mire femije se gjithcka duket e jotja


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

me mire te medhenj apo te vegjel?? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

me mire te medhenj apo te vegjel?? Empty Re: me mire te medhenj apo te vegjel??

Mesazh nga KITTY prej Wed Aug 10, 2011 1:58 pm

flm qe me mbehstet mendimi... :DD jam sh dakort me mendimin tende...
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 26

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

me mire te medhenj apo te vegjel?? Empty Re: me mire te medhenj apo te vegjel??

Mesazh nga Alessia prej Fri Aug 12, 2011 9:21 am

eeeeeeeee..te gjithe kane nevoje ta kthejne kohen mbrapsht...
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

me mire te medhenj apo te vegjel?? Empty Re: me mire te medhenj apo te vegjel??

Mesazh nga Alessia prej Sat Aug 13, 2011 2:35 pm

sepse ke aq shum enderra sa mundesh ti enderrosh


me mire te medhenj apo te vegjel?? Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

me mire te medhenj apo te vegjel?? Empty Re: me mire te medhenj apo te vegjel??

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi