Programe Forum - Welcome
Durrës, 55 vjeçari gjendet i vdekur në shkallët e pallatit People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Durrës, 55 vjeçari gjendet i vdekur në shkallët e pallatit

Shko poshtë

Durrës, 55 vjeçari gjendet i vdekur në shkallët e pallatit Empty Durrës, 55 vjeçari gjendet i vdekur në shkallët e pallatit

Mesazh nga Master prej Wed Aug 10, 2011 8:23 pm


DURRËS—Lajmifundit—Policia e qytetit bregdetar të Durrësit njoftoi se është gjetur në shkallët e pallatit një 55 vjeçar i vdekur. Ngjarja ndodhi rreth orës 21:00 dhe mësohet se viktima Agron Guri është gjetur pa jetë nga fqinjët, në shkallët e pallatit ku edhe jetonte. Policia tha se pritet që tanimë të bëhet ekspertiza mjeko-ligjore që të mund të vërtetohen ose jo dyshimet për një vdekje të ardhur nga përdorimi i alkolit jashtë masës së lejuar.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Durrës, 55 vjeçari gjendet i vdekur në shkallët e pallatit Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi