Programe Forum - Welcome
Telefonat e mençur më të dëshiruar se seksi People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Telefonat e mençur më të dëshiruar se seksi

Shko poshtë

Telefonat e mençur më të dëshiruar se seksi Empty Telefonat e mençur më të dëshiruar se seksi

Mesazh nga Master prej Thu Aug 11, 2011 6:08 am

Telefonat e mençur më të dëshiruar se seksi F.0808235909308_m
Askush nuk e ka të qartë se kur ka ndodhur kjo, por është fakt që ka ndodhur- njerëzve pajisjet teknologjike iu janë bërë më të dashura se seksi.
Një studim i ri i amerikan ka zbuluar se 33 për qind e njerëzve më shumë i pëlqejnë telefonat e tyre celularë dhe pajisjet tjera, sesa seksin.
Në studim janë përfshirë 500 njerëz, ndërsa nga ata është kërkuar që të tregojnë se pa çka mund të jetojnë një javë.
Një e treta e participantëve kanë deklaruar se më lehtë heqin dorë nga seksi se telefonat e tyre të mençur. Ndërsa është interesante se grupi që e ka deklaruar këtë, dominohej nga femrat.
Çdo i pesti participant do të kishte hequr dorë nga telefoni i mençur’ (smartphone), por jo edhe nga kompjuteri. /Telegrafi/


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Telefonat e mençur më të dëshiruar se seksi Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi