Programe Forum - Welcome
Do të bëhem më i mirë se Messi People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Do të bëhem më i mirë se Messi

Shko poshtë

Do të bëhem më i mirë se Messi Empty Do të bëhem më i mirë se Messi

Mesazh nga sportnews prej Thu Aug 11, 2011 8:32 pm

Do të bëhem më i mirë se Messi F.0811181106734_m
Sulmuesi i Brazilit, Neymar ka thënë se ai do të bëhet një ditë lojtari më i mirë në botë dhe do të luajë më mirë se argjentinasi fantastik, Lionel Messi.
“Unë mund të bëhem po aq i madh sa ai, ose edhe më i mirë se ai. Unë jam i sigurtë për këtë”, theksoi Neymar për Marca.

Ylli i Santosit i cili kryesisht është i motivuar për paraqitjet e tij mediale nga Pele, njeri që urren Lionel Messin dhe Diego Maradonën, është pranë kalimit te Real Madridi, duke parë dhe këtë prononcim ku hapur shpreh urrejtjen ndaj ‘el Messiah’-s dhe Blaugranëve

sportnews
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 19
Reputation : 0
Join date : 11/08/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Do të bëhem më i mirë se Messi Empty Re: Do të bëhem më i mirë se Messi

Mesazh nga sportnews prej Thu Aug 11, 2011 8:33 pm

Un mendoj qe sska shanc te behet si Messi e kur e mendoj un do te thot qe eshte e vertete Razz

sportnews
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 19
Reputation : 0
Join date : 11/08/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi