Programe Forum - Welcome
Bilisht, mbytet në kovën e ujit fëmija 18 muajsh People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Bilisht, mbytet në kovën e ujit fëmija 18 muajsh

Shko poshtë

Bilisht, mbytet në kovën e ujit fëmija 18 muajsh Empty Bilisht, mbytet në kovën e ujit fëmija 18 muajsh

Mesazh nga Master prej Sat Aug 13, 2011 5:32 am


Një foshnje humbi jetën në një ngjarje të rëndë aksidentale në Bilisht të Korçës. Një fëmijë 18-mujash ka vdekur në mënyrë aksidentale.
Foshnja e seksit mashkull është mbytur në një kovë me ujë, në oborrin e banesës së tij.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Bilisht, mbytet në kovën e ujit fëmija 18 muajsh Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi