Programe Forum - Welcome
erdha me ne fund... People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


erdha me ne fund...

Shko poshtë

erdha me ne fund... Empty erdha me ne fund...

Mesazh nga Alessia prej Sat Aug 13, 2011 12:44 pm

miresejugjeta miq te dashur..jam alesaia...shpresoj qe tia kalojme sa me mire se bashku.. mvnjdss mvnjdss mvnjdss mvnjdss kahshsh kahshsh mcncdd mcncdd mcncdd :oops: :oops:
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

erdha me ne fund... Empty Re: erdha me ne fund...

Mesazh nga Master prej Sat Aug 13, 2011 12:50 pm

Mire se erdhe klm mes nesh


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

erdha me ne fund... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

erdha me ne fund... Empty Re: erdha me ne fund...

Mesazh nga Alessia prej Sat Aug 13, 2011 1:43 pm

do ia kaloj mire se sben...


erdha me ne fund... Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

erdha me ne fund... Empty Re: erdha me ne fund...

Mesazh nga DeLeTe prej Sat Aug 13, 2011 9:17 pm

Mire se erdhe Alessia, kalofsh sa me mire. :)

erdha me ne fund... TattyTeddyWelcome


erdha me ne fund... S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 31
Location : London, United Kingdom

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

erdha me ne fund... Empty Re: erdha me ne fund...

Mesazh nga Embelsira prej Mon Aug 15, 2011 8:39 am

Alesia mirese erdhe argetim te kendshem ne mesin tone .


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

erdha me ne fund... Empty Re: erdha me ne fund...

Mesazh nga Alessia prej Mon Aug 15, 2011 8:41 am

shume faleminderit....:)per mkpritjen.. shshss


erdha me ne fund... Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

erdha me ne fund... Empty Re: erdha me ne fund...

Mesazh nga DeLeTe prej Mon Aug 15, 2011 9:45 am

Qofsh me jet :), me dukesh si nje shoqa ime :)


erdha me ne fund... S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 31
Location : London, United Kingdom

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

erdha me ne fund... Empty Re: erdha me ne fund...

Mesazh nga Alessia prej Thu Aug 25, 2011 8:58 am

flm... mvnjdss


erdha me ne fund... Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

erdha me ne fund... Empty Re: erdha me ne fund...

Mesazh nga Sheshi_Flamurit prej Thu Aug 25, 2011 1:25 pm

Mir serdhe alesia Very Happy
Sheshi_Flamurit
Sheshi_Flamurit
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 20
Reputation : 0
Join date : 19/06/2011
Age : 31

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

erdha me ne fund... Empty Re: erdha me ne fund...

Mesazh nga Alessia prej Tue Sep 06, 2011 3:55 pm

flm Interist.... Exclamation


erdha me ne fund... Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

erdha me ne fund... Empty Re: erdha me ne fund...

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 07, 2012 4:23 am

mireserdhe,me shoqerin tone
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

erdha me ne fund... Empty Re: erdha me ne fund...

Mesazh nga Almita prej Fri Jun 08, 2012 1:20 pm

mirseredhe .................. gezuar


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 22

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

erdha me ne fund... Empty Re: erdha me ne fund...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi