Programe Forum - Welcome
Çiljeta Xhilaga “tradhëton” të dashurin, joshet nga këngëtari i tallavasë People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Çiljeta Xhilaga “tradhëton” të dashurin, joshet nga këngëtari i tallavasë

Shko poshtë

Çiljeta Xhilaga “tradhëton” të dashurin, joshet nga këngëtari i tallavasë Empty Çiljeta Xhilaga “tradhëton” të dashurin, joshet nga këngëtari i tallavasë

Mesazh nga Master prej Sat Aug 13, 2011 1:10 pm

Çiljeta Xhilaga “tradhëton” të dashurin, joshet nga këngëtari i tallavasë Ciljeta_vani
Duet dhe joshje nga Çiljeta. Kjo e dyta ndodhet gjithnjë me shumicë te këngëtarja seksi, por kësaj here është ajo e joshura. Një djalë me sy blu dhe një trup me muskuj, fiks siç i pëlqejnë meshkujt Çiljetës. Është nga Tirana, 27 vjeç, quhet Vani (Ritvan) Gjuzi, një këngëtar i muzikës popullore me ton të lartë, që kësaj here vjen në tallava me Çiljetën.
Një këngë e kompozuar nga ai, që tashmë mund të quhet “babai i tallavasë” në Shqipëri, Flori Mumajesi, ndërsa xhirimet janë realizuar në Jalë. Hipur mbi një jaht, Çili dhe Vani, të dy veshur me të bardha, këndojnë motive dashurie. Janë pak minuta së bashku, por edhe pak mendime të liga se këngëtarja e ka harruar “përkohësisht” të dashurin e saj, Aleksandrin. Në rolin kryesor, si në këngë, ashtu edhe në klip, është Çili.
Me flokët që i ndryshon në disa stile, herë me balluke të zeza në vishnje, si Britney Spears në hitin “Ëomanizer” e herë me bisht të kuq në stilin e Rihannas, në një moment ajo zhvishet. Deri në bikini ama… Por mjafton që sytë blu të Vanit të fiksohen në trupin e saj, që siç duket është kujdesur më së miri së fundmi, pasi i duket perfekt. Teksa përsërisin refrenin, Çili dhe Vani herë afrohen dhe herë largohen sipas skenave të klipit, por pasi kanë përfunduar xhirimet, mësohet se kanë festuar së bashku. Pak alkool dhe joshje, thuhet, asgjë më shumë, citon Panorama.
Duket se Çili ka simpati për Vanin ose së paku për zërin e tij, pasi në komentet e saj rreth klipit që pritet të shfaqet këto ditë nëpër televizione, e ka përgëzuar dhe falenderuar atë. Një falenderim, që para Çilit, prej vitesh ia kanë dhënë Vanit edhe kolegët tallava, si: Amarda Arkaxhiu, Artur Yzeiri, Mandi i Nish Tullës, Marsel Selita etj. Nisur nga këta emra, flitet se është Flori Mumajesi ai që ia ka sugjeruar Vanin për duet Çiljetës dhe jo më kot. Virusi i tallavasë është ai që ka më shumë sukses dhe para vitin e fundit, aq sa këngëtaret infektohen me dëshirë prej tij. Sidomos, kur për partner të bie një djalë seksi si Vani Gjuzi.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Çiljeta Xhilaga “tradhëton” të dashurin, joshet nga këngëtari i tallavasë Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çiljeta Xhilaga “tradhëton” të dashurin, joshet nga këngëtari i tallavasë Empty Re: Çiljeta Xhilaga “tradhëton” të dashurin, joshet nga këngëtari i tallavasë

Mesazh nga Alessia prej Sat Aug 13, 2011 1:52 pm

ca hute ajo cili mor..


Çiljeta Xhilaga “tradhëton” të dashurin, joshet nga këngëtari i tallavasë Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çiljeta Xhilaga “tradhëton” të dashurin, joshet nga këngëtari i tallavasë Empty Re: Çiljeta Xhilaga “tradhëton” të dashurin, joshet nga këngëtari i tallavasë

Mesazh nga Master prej Sat Aug 13, 2011 2:04 pm

ky kengetari i mire eshte Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Çiljeta Xhilaga “tradhëton” të dashurin, joshet nga këngëtari i tallavasë Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çiljeta Xhilaga “tradhëton” të dashurin, joshet nga këngëtari i tallavasë Empty Re: Çiljeta Xhilaga “tradhëton” të dashurin, joshet nga këngëtari i tallavasë

Mesazh nga Alessia prej Sat Aug 13, 2011 2:17 pm

nuk me pelqen fareeeeeeeee...


Çiljeta Xhilaga “tradhëton” të dashurin, joshet nga këngëtari i tallavasë Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çiljeta Xhilaga “tradhëton” të dashurin, joshet nga këngëtari i tallavasë Empty Re: Çiljeta Xhilaga “tradhëton” të dashurin, joshet nga këngëtari i tallavasë

Mesazh nga Master prej Sat Aug 13, 2011 2:19 pm

ndersa mua cilieta me pelqen :p


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Çiljeta Xhilaga “tradhëton” të dashurin, joshet nga këngëtari i tallavasë Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çiljeta Xhilaga “tradhëton” të dashurin, joshet nga këngëtari i tallavasë Empty Re: Çiljeta Xhilaga “tradhëton” të dashurin, joshet nga këngëtari i tallavasë

Mesazh nga Alessia prej Sat Aug 13, 2011 2:19 pm

te vrava mos flit me...


Çiljeta Xhilaga “tradhëton” të dashurin, joshet nga këngëtari i tallavasë Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çiljeta Xhilaga “tradhëton” të dashurin, joshet nga këngëtari i tallavasë Empty Re: Çiljeta Xhilaga “tradhëton” të dashurin, joshet nga këngëtari i tallavasë

Mesazh nga Alessia prej Sat Aug 13, 2011 2:20 pm

mvnjdss mvnjdss mvnjdss mvnjdss mvnjdss


Çiljeta Xhilaga “tradhëton” të dashurin, joshet nga këngëtari i tallavasë Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çiljeta Xhilaga “tradhëton” të dashurin, joshet nga këngëtari i tallavasë Empty Re: Çiljeta Xhilaga “tradhëton” të dashurin, joshet nga këngëtari i tallavasë

Mesazh nga Anakonda prej Fri Jun 08, 2012 10:40 am

eh moj patriote na e nxorre bojen;sa inat e ka;nuk e duroj dot
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çiljeta Xhilaga “tradhëton” të dashurin, joshet nga këngëtari i tallavasë Empty Re: Çiljeta Xhilaga “tradhëton” të dashurin, joshet nga këngëtari i tallavasë

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi