Programe Forum - Welcome
Denise Milani, femra më e klikuar në internet People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Denise Milani, femra më e klikuar në internet

Shko poshtë

Denise Milani, femra më e klikuar në internet Empty Denise Milani, femra më e klikuar në internet

Mesazh nga Master prej Mon Aug 15, 2011 3:54 pm

Denise Milani, femra më e klikuar në internet 6205
Nëse mendoni se Angelina Jolie, Scarlett Johansonn, Jessica Alba apo personazhe të tjera të njohura, janë personazhet më të klikuara në internet?
Ndonëse pritshmëria për përgjigjen është po, në fakt e kundërta është e vërtetë.
Vendin e parë e mban modelja seksi Denise Milani. Renditja është kryer nga “Perthnow”, një faqe australiane, që ka nxjerrë 100 femrat më të klikuara në botë.
Në vendin e dytë të kësaj liste ndodhet Christina Hendricks, ndërsa në vendin e tretë modelja Keeley Hazell.
Renditja vazhdon me Scarlett Johansonn, Megan Fox, Kim Kardashain, Sandra Bullock, Katy Perry etj. Ndërsa Angelina Jolie ndodhet vetëm në vendin e 14-të.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Denise Milani, femra më e klikuar në internet Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Denise Milani, femra më e klikuar në internet Empty Re: Denise Milani, femra më e klikuar në internet

Mesazh nga Master prej Mon Aug 15, 2011 3:55 pm

Ksaj ja kam fiksim duart ca gishtash ka hmmmmmm disa e kan doren si burr Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Denise Milani, femra më e klikuar në internet Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Denise Milani, femra më e klikuar në internet Empty Re: Denise Milani, femra më e klikuar në internet

Mesazh nga DeLeTe prej Mon Aug 15, 2011 4:12 pm

po re po shifi duart ti ncncncnc lool Razz shif mer gjoksin ca gjoksi ka Razz. Po ato qe kan duart si burra i bejn zbor kazmes vllai Razz


Denise Milani, femra më e klikuar në internet S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 31
Location : London, United Kingdom

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Denise Milani, femra më e klikuar në internet Empty Re: Denise Milani, femra më e klikuar në internet

Mesazh nga Master prej Mon Aug 15, 2011 4:23 pm

gjoksin e paska te varem re dreq hahah ej shife mer qenka lag goca nga posht Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Denise Milani, femra më e klikuar në internet Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Denise Milani, femra më e klikuar në internet Empty Re: Denise Milani, femra më e klikuar në internet

Mesazh nga DeLeTe prej Mon Aug 15, 2011 4:25 pm

ahahahahahhahahaha i ka ardhur ndonje dallge nga posht mer dhe e ka lagur Razz jo esht lagur Razz ahahaha shshss


Denise Milani, femra më e klikuar në internet S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 31
Location : London, United Kingdom

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Denise Milani, femra më e klikuar në internet Empty Re: Denise Milani, femra më e klikuar në internet

Mesazh nga Master prej Mon Aug 15, 2011 4:27 pm

a ka mundesi sa menje pjellore qe ke mer Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Denise Milani, femra më e klikuar në internet Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Denise Milani, femra më e klikuar në internet Empty Re: Denise Milani, femra më e klikuar në internet

Mesazh nga Anakonda prej Fri Jun 08, 2012 10:41 am

kjo nuk u shifka me sy;ca dreqin i peqeni kesaj;nuk keni sy ne balle ju te dy me duket
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Denise Milani, femra më e klikuar në internet Empty Re: Denise Milani, femra më e klikuar në internet

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi