Programe Forum - Welcome
Fabregas prezantohet te Barcelona People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Fabregas prezantohet te Barcelona

Shko poshtë

Fabregas prezantohet te Barcelona Empty Fabregas prezantohet te Barcelona

Mesazh nga sportnews prej Mon Aug 15, 2011 10:19 pm

Fabregas prezantohet te Barcelona F.0815171321608_m
Transferi i ri i Barcelonës, Cesc Fabregas është prezantuar para 30 mijë tifozëve Blaugranë në Camp Nou, duke thënë se ëndrra e tij është realizuar me kthimin në shtëpi pas tetë vitesh.


Edhe Arsenali edhe Barcelona konfirmuan transferin gjatë takimit Real Madrid-Barcelona dhe me kalimin tashmë të kompletuar, Fabregas u prezanta para tifozëve të Barcës.

“Unë e kam pritur me vite të tëra këtë moment. Është ditë shume veçantë për mua. Unë vij në shtëpi pas tetë vitesh dhe kjo është sfida më e madhe në jetën time, por unë e di se si t’i ndihmoj ekipit”, theksoi Fabregas.“Pendohem shumë që nuk kam arritur të ngris asnjë titull si kapiten i Arsenalit. Unë do t’i shikoj ata çdo fundjavë, unë gjithmonë do të jem tifoz i Arsenalit. Unë kam biseduar me Wengerin të premtën dhe ishte aq e vështirë. Në një pikë as që kam mundur të flas, sepse isha aq i zhgënjyer. Ishte aq e vështirë të them lamtumirë. Ai ka bërë më shumë për mua se askush tjetër, ai është njeriu më i mirë që kam takuar në futboll”, përfundoi ai.Cesc Fabregas ishte lënë jashtë ndeshjes ndaj Newcastle për shkak të lëndimit në kofshë, por ka gjasa që ai të jetë i gatshëm dhe të bëjë një debutim sensacional të mërkurën në SuperClasicon ndaj Real Madridit në Camp Nou.

sportnews
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 19
Reputation : 0
Join date : 11/08/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi