Programe Forum - Welcome
Alves akuzon gjyqtarët, rivalizon Pepen People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Alves akuzon gjyqtarët, rivalizon Pepen

Shko poshtë

Alves akuzon gjyqtarët, rivalizon Pepen Empty Alves akuzon gjyqtarët, rivalizon Pepen

Mesazh nga sportnews prej Mon Aug 15, 2011 10:20 pm

Alves akuzon gjyqtarët, rivalizon Pepen F.0815181031726_m
Mbrojtësi i Barcelonës, Daniel Alves, ka pranuar publikisht se ai nuk e do fare Pepen, pas asaj që ndodhi sezonin e kaluar në Bernabeu dhe dje, teksa hezitoi të kritikonte karakterin e gjyqtarëve.
Pepe në disa raste ishte tepër i ashpër në Daniel Alvesin dhe kjo ndoshta për shkak të urrejtjes mes tyre, kur sezonin e kaluar në Bernabeu Pepe mori një karton të kuq pas simulimit artistik nga Daniel Alves, që dhe në fund ishte fatal për Realin.

“Pepe nuk është mik i imi, ne jemi rivalë dhe le ta lëmë kësisoji. Gjyqtarëve shpesh u mungon karakteri kur ata drejtojnë ndonjë ndeshje në Bernabeu”, ka thënë Alves për Sport.

sportnews
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 19
Reputation : 0
Join date : 11/08/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi