Programe Forum - Welcome
Guardiola i kënaqur me barazimin People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Guardiola i kënaqur me barazimin

Shko poshtë

Guardiola i kënaqur me barazimin Empty Guardiola i kënaqur me barazimin

Mesazh nga sportnews prej Mon Aug 15, 2011 10:22 pm

Guardiola i kënaqur me barazimin F.0815180454812_m
Trajneri i Barcelonës, Pep Guardiola është shprehur shumë i kënaqur me barazimin prej 2-2 ndaj Real Madridit në ndeshjen e parë të Superkupës së Spanjës.
“Ne ia kemi dalë të menaxhojmë lodhjen, dhe ky është rezultat i mirë”.

“Për të mërkurën do të përgatitemi pa u ndalur dhe shpresoj t’i kemi tifozët për të na ndihmuar dhe për të bërë atë që këmbët nuk do të mund të bëjnë”, deklaroi Guardiola.

sportnews
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 19
Reputation : 0
Join date : 11/08/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi